21.02.2019

Студентська Європа, весна 2019

Ви ще не бували у Празі?
«EUROSTART» запрошує до мандрівки!

Саме красиве місто Європи завжди привітне та гостинне. Кожного дня столиця Чехії приймає тисячі туристів зі всього світу і нікого не залишає байдужим. Пропонуємо приєднатися до них та почути особливу ауру чудової весняної Праги!

20.02.2019

Відпочинок влітку: Чехія, Чехія, Чехія!

В розпал учбового року ми пропонуємо подумати про те, як провести літні канікули! Добрий та цікавий відпочинок треба планувати заздалегідь. Куди запрошує освітній центр “EUROSTART”?
Вже 7 років поспіль ми запрошуємо хлопців та дівчат, а також їхніх батьків до Чехії, як на канікулярні програми, так й на річні курси з профільною підготовкою, як у Празі, так і у інших чеських містах. Але сьогодні розмова про літні канікули!

18.02.2019

Зміни у законодавстві Польщі

У 2019 році вступає в силу новий Закон Польщі «Право про вищу освіту та науку» (Prawo o szkolnictwie wyszczym i nauce), який було прийнято 20 червня 2018 року.
У цьому законі зафіксовані нові положення, щодо розширення переліку іноземців, які можуть здобувати безкоштовну вищу освіту у Польській республіці та претендувати на соціальну стипендію.

06.02.2019

Програма «Медсестринство у Польщі»

Ви маєте український диплом медичного училища, коледжу, але не можете знайти собі роботу з гідною оплатою? Нажаль, це сумна дійсність сьогодення. Заробітна плата медсестер, фельдшерів низька. Умови праці, застаріле обладнання, відношення до молоді у лікарняних закладах не задовольняє потребам сучасності.

05.02.2019

Вивчай чеську мову з носієм у Дніпрі!

Базова чеська мова для тих, хто виїжджає працювати за кордон! У лютому Eurostart набирає ексклюзивну групу «з нуля» по вивченню чеської мови. Заняття проводить Марцел Матушак – носій мови. Запрошуються бажаючі у подальшому навчатися, працювати та проживати у Чеській республіці. Кількість осіб групи – не більше п’яти. Навчання починається «з нуля», тобто з самих азів мови.

28.01.2019

Зустріч з Євгенією

Нещодавно “…слова «Чехія, Прага, чеська мова» викликали скоріше купу питань, ніж відповідей, оскільки моєю метою з 8 класу завжди була la République Française (прим. ред. Французька еспубліка)”. Несподівано прочитати такі слова на сайті «EUROSTART» у рубриці «Live from Europe», які написала наша сьогоднішня гостя Євгенія – студентка третього курсу Вищої Школи Економіки у Празі.

11.01.2019

Клуб чеської мови від «EUROSTART»

Отже, Ви остаточно знаєте, що будете навчатися у Чеській республіці. Ви записалися на курси чеської мови, слухаєте чеські новини, читаєте статті на чеській мові, співаєте пісні цієї країни, дивитесь фільми. Ще трохи, і Ви вже майже чех!

11.01.2019

Увага! Поступити до ВНЗів Чехії просто!

Запрошуємо усіх вас на ексклюзивну зустріч з директором освітнього центру «ASSOCIATION» у м.Прага Радимом Кноблохом 18 січня 2019 року.

05.01.2019

ПОСПІШАЙТЕ!

09 січня 2019 року Навчальний центр “EUROSTART” запрошує на зустріч зі студенткою третього курсу Вищої школи економіки в Празі Євгенією. Вже четвертий рік наша гостя вчиться у Празі! А все починалося з річного курсу чеської мови з поглибленим вивченням економічного профілю у “ASSOCIATION”.

29.12.2018

З Новим роком та Різдвом!

Веселі свята, які цілий рік чекають як діти, так і дорослі, прийшли до нас! Скінчився перший учбовий семестр. Починаються канікули. У магазинах, на вулицях, вдома нас зустрічають новорічні ялинки, сяючі гірлянди, яскраві вітання. Самий час для розваг!

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Латвія

Німеччина

Франція

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Табори за кордоном

Погода