30.08.2018

Незабаром перше вересня!

То що ж, літо скінчається. Починається новий навчальний рік. Вже через декілька днів нам про це нагадає шкільний дзвоник. Для 11 класу цей рік буде дуже напруженим, так як попереду підведення підсумків – здача ЗНО. Ви впевнені, що зможете самостійно підготуватися до тестування? Якщо ні, то звертайтеся до нас.

29.08.2018

Яскраве літо

Яскраве, спекотне, веселе літо, нажаль, підходить до фінішу. Незабутнім та повним різноманітних вражень був останній літній місяць для тих хлопців та дівчат з Дніпра, хто поїхав у мовний табір у Празі, який організується нашим надійним партнером “ASSOCIATION”. Калейдоскопом цікавих екскурсій, засобів, прогулянок, розваг запам’яталася ця подорож для дітей та дорослих. Від'їжджати додому не хотілося! Виявляється, що три тижні – це зовсім небагато. Вони пролетіли у вирі подій та пригод.

09.08.2018

Є європейський диплом!

Поздоровляємо наших хлопців та дівчат, які вже отримали у 2018 році віщу освіту у ВНЗах Європи! Важливий етап пройдено, відкривається нова сторінка у житті. Позаду роки напруженого навчання. Тепер залишається з теплом згадувати про переживання вступної кампанії, про труднощі адаптації до нових умов життя вдалині від рідних, про першу сесію та про багато інших подій. Попереду цікаві та захоплюючі роки становлення та розвитку.

18.07.2018

З поверненням!

17 липня повернулися наші діти з першої зміни літнього мовного табору у Празі. Хлопців та дівчат після повернення у Дніпро переповнювали емоції, але запитати всіх ми, на жаль, не встигли – на пероні вокзалу їх чекали рідні, за якими всі дуже скучили. Діти поспішали розповісти про все їм.

22.06.2018

Безкоштовна освіта у Польщі

Академія ім. Анджея Фрича Моджевського у Кракові (Польща) є популярним ВНЗом, в якому навчаються студенти з 30 країн світу. За кількістю студентів (17 тисяч) займає друге місце у країні. Наявність диплому академії надає широкі можливості при працевлаштуванні за фахом. Сучасні корпуси, просторі обладнанні аудиторії, насичене життя студентів.

20.06.2018

Ви ще не визначились, як провести літні канікули?

15 червня 2018 року в офісі Освітнього центру «EUROSTART» пройшов інструктаж для хлопців та дівчат, які їдуть у літній мовний табір у Празі, та їхніх батьків.

14.06.2018

Вітаємо випуск 2018 року!

З радістю повідомляємо, що навчання хлопців та дівчат з Дніпра в освітньому центрі «ASSOCIATION» у Празі у 2017-2018 навчальному року успішно завершено! Вітаємо з бойовим хрещенням!

24.05.2018

«EUROSTART» за здоровий спосіб життя не на словах, а на ділі!

20.05.2018 співробітники Освітнього центру «EUROSTART» прийняли участь у міському благодійному напівмарафоні Interpipe Dnipro Half Marathon.

23.05.2018

Свято Family Games

19-20 травня 2018 року у спортивно-розважальному комплексі «Лавина» проходило свято для всієї родини Family Games, де було цікаво як дітям, так і дорослим.

Освітній центр “EUROSTART” разом зі своїми партнерами - Центром розвитку «Діалог» були одними із спонсорів цього свята.

18.05.2018

Dance Battle Dnipro

16 травня 2018 року Освітній центр разом з партнерами з Центру розвитку «ДІАЛОГ» взяли участь у проведенні щорічного танцювального змагання серед шкіл міста Dance Battle Dnipro.

В цьому році у конкурсі на кращий танок на Фестивальному причалі змагалися біля 400 учнів із 30 шкіл Дніпра.

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Латвія

Німеччина

Франція

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Табори за кордоном