22.04.2019

Ознайомча поїздка по технікумам Польщі

12.05.2019 - 14.05.2019
Львів – Тарнобжег – Рикі – Казімеж-Дольний – Білгорай – Ярослав – Львів

Навчання у польських технікумах набирає все більшу популярність в Україні. Технікуми Польщі готують фахівців за спеціальностями, які затребувані у сучасному світі, та мають всі умови для того, щоб дати чудову освіту, закласти базу для подальшого навчання у ВНЗах Європи.

12.04.2019

Семінар «Все про чеську освіту»

25 квітня 2019 року о 18.00 у конференц-залі готелю «Європейський» (вул. Воскресенська, 22). Наш гість – директор чеського освітнього центру «ASSOCIATION» Радим Кноблох.

11.04.2019

Весіння Прага 2019

Вранці 1 квітня до Дніпра повернулася група «EUROSTART» з подорожі до Чехії.
Ознайомча поїздка до ВНЗів, яка стала традиційною, пройшла чудово. І учні, і їх батьки побували на презентаціях ведучих університетів Праги: у Празькому технічному, Карловому та ВШЕ (Вищій школі економіки).

21.03.2019

Розширюйте свій світогляд!

Субота – для багатьох вихідний день. Але тільки не для «EUROSTART».
Як раз у цей день тижня в офісі особливо багатолюдно – хлопці та дівчата, які збираються поїхати навчатися до Чехії, приходять на засідання розмовного клубу шанувальників чеської мови з Марцелом Матушаком. Це ціла година спілкування з носієм мови!

18.03.2019

Сонячна, привітна, яскрава та чарівна Мальта чекає на Вас!

Пропонуємо літній відпочинок для дітей, яка поєднує розваги та навчання.
Два тижні на березі моря у гарному готелі, серед нових друзів, під керівництвом куратора, відпочиваючи та вивчаючи англійську мову.

05.03.2019

Зустріч «Освіта у Чехії»

Запрошуємо усіх бажаючих на інформаційну зустріч «Освіта у Чехії»!
10 березня 2019 року о 18:00 в офісі Освітнього центру.
Спікер: Директор Марина Вікторівна Станкевич.

21.02.2019

Студентська Європа, весна 2019

Ви ще не бували у Празі?
«EUROSTART» запрошує до мандрівки!

Саме красиве місто Європи завжди привітне та гостинне. Кожного дня столиця Чехії приймає тисячі туристів зі всього світу і нікого не залишає байдужим. Пропонуємо приєднатися до них та почути особливу ауру чудової весняної Праги!

20.02.2019

Відпочинок влітку: Чехія, Чехія, Чехія!

В розпал учбового року ми пропонуємо подумати про те, як провести літні канікули! Добрий та цікавий відпочинок треба планувати заздалегідь. Куди запрошує освітній центр “EUROSTART”?
Вже 7 років поспіль ми запрошуємо хлопців та дівчат, а також їхніх батьків до Чехії, як на канікулярні програми, так й на річні курси з профільною підготовкою, як у Празі, так і у інших чеських містах. Але сьогодні розмова про літні канікули!

18.02.2019

Зміни у законодавстві Польщі

У 2019 році вступає в силу новий Закон Польщі «Право про вищу освіту та науку» (Prawo o szkolnictwie wyszczym i nauce), який було прийнято 20 червня 2018 року.
У цьому законі зафіксовані нові положення, щодо розширення переліку іноземців, які можуть здобувати безкоштовну вищу освіту у Польській республіці та претендувати на соціальну стипендію.

06.02.2019

Програма «Медсестринство у Польщі»

Ви маєте український диплом медичного училища, коледжу, але не можете знайти собі роботу з гідною оплатою? Нажаль, це сумна дійсність сьогодення. Заробітна плата медсестер, фельдшерів низька. Умови праці, застаріле обладнання, відношення до молоді у лікарняних закладах не задовольняє потребам сучасності.

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Латвія

Німеччина

Франція

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Табори за кордоном

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Погода