05.01.2020

Зима - саме час замислитися про літні канікули

Як організувати дозвілля дитини влітку? Батьки прагнуть, щоб і відпочив від школи, і щоб про навчання не забув, і враженнями на весь рік запастися, і в табір якийсь записати, і купу інших корисних речей встигнути... Тож, пропонуємо вашій увазі мовний табір в Греції від The Club for UNESCO Piraeus&Islands.

24.12.2019

Навчання у Словаччині

29 грудня 2019 року відкладіть Ваші передноворічні справи та приходьте на інформаційну зустріч з Ольгою та Андрієм Куликовими «Навчайся у Словаччині!»
Ольга – директор освітнього центру «LOGOS» при Технічному університеті в Кошицях (Словаччина), вона закінчила цей ВНЗ і зараз навчається в аспірантурі, пише дисертацію.

16.12.2019

З Новим Роком та Різдвом!

Новорічна ялинка запалала вогнями в офісі EuroStart! А це значить, що закінчується перший семестр, наступають довгоочікувані зимові канікули! Самий час для відпочинку, цікавих подорожей, веселих вечірок, подарунків та ласощів!

29.11.2019

Ознайомча поїздка по університетах Польщі у лютому 2020

23.02.2020 – 28.02.2020

Центр «EuroStart» запрошує старшокласників та їхніх батьків до цікавої подорожі, під час якої Ви відвідаєте 14 різних державних та приватних університетів у чотирьох містах Польщі. Наших хлопців та дівчат очікує велика кількість інформації, вражень, емоцій.

18.11.2019

Плюси і мінуси середньої освіти за кордоном

Сьогодні порівняємо найближчі до нас країни: Польщу та Чехію.

Безперечний плюс для батьків, що дитина відносно недалеко знаходиться, але тим не менш за кордоном!

13.11.2019

Зимові канікули у Кракові, Callan School, 02-08.01.2020

Провести тиждень у чудовому Кракові, познайомитися з однолітками з різних країн, пройти добру школу розмовної польської або англійської мов з носієм, побувати на презентації у Ягеллонському університеті, відвідати музеї міста, прийняти участь у квесті та просто добре відпочити запрошує Callan School.

08.11.2019

Канікули у Чехії

Наприкінці жовтня відбулась традиційна ознайомча поїздка хлопців та дівчат та їхніх батьків по ВНЗам Чехії. «EuroStart» приймали наші давні партнери з Освітнього центру «Association».

05.11.2019

Осінні канікули у Словаччині

У суботу, 2 листопада, до Дніпра повернулась група «EuroStart» з ознайомчої поїздки по Словаччині. За п’ять днів перебування у цій країні ми встигли познайомитися з вісьмома ВНЗами, поспілкуватися з адміністрацією та викладачами, побувати в учбових аудиторіях, лабораторіях, творчих майстернях, гуртожитках, бібліотеці, пообідати у студентській їдальні.

23.10.2019

Зимові канікули у Празі

Українсько-чеський проект «EuroStart» пропонує разом з Освітнім центром «ASSOCIATION» провести зимові канікули у Празі!
Активний відпочинок плюс вивчення чеської, англійської або німецької мови!

16.10.2019

Навчаємося у Словаччині!

12 жовтня 2019 року відбулася інформаційна зустріч «Навчаємося у Словаччині». Наша гостя з Словаччини – директор освітнього центру «Logos» Ольга Кулікова.
«EuroStart» не перший рік успішно співпрацює зі словацьким центром. Нам було про що розповісти тим, хто зібрався у конференц-залі, поділитися накопиченим досвідом, навести конкретні приклади та зупинитися на низку питань.

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода