15.11.2018

Осінні канікули у Празі!

У дні осінніх канікул відбулась традиційна ознайомча поїздка до Чехії. Освітній центр «EUROSTART» організує її для тих юнаків та дівчат, котрі збираються поступати до ВНЗів цієї країни.

09.11.2018

Збираємося до Польщі

Зимові канікули – найкращий час для подорожі. Чого сидіти вдома, коли є можливість побачити, як святкують Різдво у європейських країнах! То ж збираємося до Польщі, де з давніх часів Різдвяні свята – найважливіша подія у житті людей. З них починається відлік нового року, нових задумок, нових планів.

04.11.2018

Медичному ліцею 25 років!

Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро» є одним з провідних учбових закладів в Україні. В нашій області він – єдиний ліцей медичного напрямку. Навчатися в ньому мають змогу діти з найвіддаленіших та маленьких шкіл області.

28.10.2018

Допомога у виборі майбутньої професії

24 жовтня 2018 року відбувся міський семінар шкільних психологів «Сучасні методики професійного тестування школярів», який був підготовлений Центром розвитку «ДІАЛОГ» (м. Дніпро) та Центром тестування «Гуманітарні технології» (м. Київ). Освітній центр «EUROSTART» приймав безпосередню активну участь в роботі семінару.

27.10.2018

Ви збираєтеся навчатися у Польщі?

З кожним роком все більша кількість випускників українських шкіл обирають польські ВНЗи для продовження навчання. Згідно офіційної статистики, на сьогодні 40 тис. українців є студентами цієї країни.

02.10.2018

Підсумки зустрічі з директором центру «Association»

Зустрічі з директором Чеського освітнього центру «ASSOCIATION» Радимом Кноблохом завжди проходять цікаво та змістовно. Максимум корисної інформації, наочність її подачі, готовність відповісти на любі питання присутніх. Все було саме так 27 вересня у залі готелю «Європейський», куди прийшло біля сотні людей.

01.10.2018

Що плануєте на осінні канікули?

Запрошуємо старшокласників та студентів відвідати осінню Прагу, яка грає усіма відтінками жовтого, рожевого та червоного кольорів на фоні блакитного неба та синьої Влтави. Традиційно Освітній центр «EUROSTART» разом з Чеським освітнім центром «Association» організовує поїздки до Чехії на осінніх канікулах. Приєднуйтесь до нас!

18.09.2018

Нова зустріч з директором центру «Association»

27 вересня 2018 р. запрошуємо всіх на зустріч з директором чеського освітнього центру «Association». Радим Кноблох вже не перший раз прибуває до Дніпра. Він завжди радий розповісти про освіту у Чеській Республіці, відповісти на всі запитання...

10.09.2018

Здрастуй, Польща!

1 вересня - перший день Осені )) В “EUROSTART” він видався особливим, тому що співпав з організованим від’їздом на навчання у польські середні навчальні заклади та став першим днем занять для наших хлопців та дівчат.

30.08.2018

Незабаром перше вересня!

То що ж, літо скінчається. Починається новий навчальний рік. Вже через декілька днів нам про це нагадає шкільний дзвоник. Для 11 класу цей рік буде дуже напруженим, так як попереду підведення підсумків – здача ЗНО. Ви впевнені, що зможете самостійно підготуватися до тестування? Якщо ні, то звертайтеся до нас.

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Латвія

Німеччина

Франція

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Табори за кордоном