Словаччина - дивовижна країна!

Разом з Eurostart Ви можете вибрати і вступити до обраного словацький ВНЗ, отримати престижний європейський диплом і реалізувати себе так, як Вам би цього хотілося! Безкоштовну вищу освіту в Словаччині дуже привабливо для тих, хто хоче з невеликим стартовим капіталом вчитися в Європі!

Навчання в Євросоюзі - це інвестиція у власне майбутнє.

У 2008 році Словаччина увійшла до Європейського союзу, тому вищу освіту, отриману в даній країні, визнається у всій Європі. Навчальні програми ВНЗ адаптовані до Болонського процесу. Система навчальних закладів поділяється на суспільну, приватну і державну форму власності. Навчання в усіх освітніх установах платне, різниться тільки по вартості. Лекції ведуться переважно на словацькій мові, який належить до групи слов'янських мов і вивчити його для українців та громадян СНД не складає труднощів.

Зарахування до університетів та інститутів Словаччини відбувається без іспитів, необхідно тільки пройти певні тести і мати високий середній бал атестата.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В СЛОВАЧЧИНИ:
1. Навчання у всіх без винятку державних університетах Словакіі- за умови навчання словацькою мовою - абсолютно безкоштовне.
2. Вища освіта в Словаччині відповідає кращим європейським та світовим стандартам. Дипломи, отримані у ВНЗ Словаччини, визнаються і не вимагають додаткового підтвердження не тільки в усіх країнах Європейського Союзу, а й в США, Канаді, Великобританії, Австралії, Нової Зеландії, ряді інших країн і є серйозною перевагою при подальшому пошуку роботи за кордоном.
3. Фінансові витрати іноземних студентів на проживання в Словаччині значно нижче, ніж в будь-якій іншій країні Євросоюзу. В середньому вартість проживання для іноземного студента становить 250 -300 євро в місяць (проживання в гуртожитку в 2-х місному номері з окремою ванною кімнатою, харчування, мобільний зв'язок, послуги пральні, відвідування спорт клубів, басейнів, аквапарку, студентських дискотек, кінотеатрів, театрів).
4. На багато факультетів словацьких державних університетів іноземні абітурієнти можуть вступати без вступних іспитів, лише на підставі апостилювання документів про повну загальну середню освіту та закінчення підготовчих курсів, програми яких акредитовані Міністерством освіти Словаччини.
5. Іноземні студенти під час навчання в Словаччині мають право офіційно підробляти, що дозволяє покривати не тільки всі витрати на проживання, а й подорожувати по Європі, відвідувати різні культурні та спортивні заходи на території країн ЄС.
6. 6. У більшості ВНЗ Словаччини студенти мають право планувати і коригувати графік свого навчання самостійно. Багато студентів навчаються лише по 3 дні на тиждень, що дозволяє паралельно працювати або брати участь в різних додаткових освітніх програмах. Також хотілося б відзначити в ВУЗах Словаччини досить таки вільну атмосферу і індивідуальний (більш лояльний) підхід до кожного іноземного студента.
7. Під час навчання у ВНЗ Словаччини студенти мають прекрасні додаткові можливості по вивченню іноземних мов (англійської, німецької, іспанської, китайської та багатьох інших), проходження практики та стажування під час канікул в інших країнах Євросоюзу, США, Канади, Великобританії, Новій Зеландії , Японії, Китаю та інших. Сучасні словацькі мовні школи відповідають кращим європейським стандартам.
8. Близькість російської мови зі словацьким може істотно полегшити не тільки підготовку до вступу, а й власне навчання в словацькому університеті. Словацька мова набагато простіше і ближче до російської мови, ніж навіть польський або чеський.
9. Безпроблемна інтеграція в словацьке суспільство. Мова і люди - це найголовніші умови для комфортного перебування в будь-якій країні. І Словаччина в цьому плані просто унікальна. Менталітет словаків близький і зрозумілий жителям країн СНД, що дозволяє студентам легко адаптуватися в країні і завести нових друзів з числа місцевих жителів.
10. Для іноземних студентів при навчанні в Словаччині існує цілком реальна можливість отримати стипендію від 250 до 1000 євро в рамках Національної стипендіальної програми для підтримки обміну студентів, аспірантів, викладачів ВНЗ та науковців, яка заснована Урядом Словацької Республіки. У Словаччині також існує безліч інших стипендіальних програм, докладніше з якими можна познайомитися в безпосередньому університеті. Основною умовою для отримання стипендії є хороша успішність.
11. Більшість університетів Словаччини входять в Європейську Асоціацію Університетів і тісно співпрацюють з багатьма ВНЗ Європи, беруть активну участь в проектах по обміну студентами, що також надає додаткові можливості як студентам і викладачам.
12. Після закінчення словацького університету є абсолютно реальна можливість працевлаштуватися і залишитися жити не тільки в Словаччині, а й будь-якій країні Євросоюзу. Шлях до побудови успішної кар'єри в ЄС для Вас відкриється з моменту отримання престижного європейського диплома про вищу освіту в одному з ВНЗ Словаччини. Навчання в Словаччині - це не тільки диплом світового рівня, але і самий надійний, найпростіший і бюджетний спосіб офіційної імміграції до Євросоюзу.
13. Високий рівень безпеки. Словаччина - країна з найнижчим рівнем злочинності серед всіх країн Євросоюзу.

СИСТЕМА ВИЩОЇ ОСВІТИ В СЛОВАЧЧИНИ
На сьогоднішній день в Словаччині діють 20 державних і 10 приватних університетів. Найбільш популярними університетами для іноземних студентів по праву вважаються Університет Коменського в Братиславі, Університет Матея Бела в Баньска Бистриці, Словацька технічний університет в Братиславі, Жилінський університет в Жиліні та інші. ВНЗ Словаччини забезпечують три рівня вищої освіти. Перший ступінь навчання розрахована на три роки навчання і закінчується присвоєнням випускникові ступеня бакалавра (Bakalar); друга - присвоєнням після двох років навчання ступеня магістра (Magister), інженера (Inzinier), доктора медицини (Doktor Mediciny). Третій ступінь передбачає 3-4 роки навчання і завершується присвоєнням ступеня доктора (doktor, philosophiae doctor, doktor umenia, artis doctor), аналогічної PhD. Ступеня присвоюються за результатами набору студентом певної кількості умовних одиниць (кредитів) відповідно до загальноєвропейської системою ECTS (European Credit Transfer and Accumulation System). Так, наприклад, для отримання бакалаврського ступеня необхідно набрати 180 кредитів. Українці після здобуття середньої освіти можуть вступати вчитися в університети Словаччини тільки на бакалавра, а після отримання диплома бакалавра, спеціаліста або магістра в ВУЗах України - на магістра.

УМОВИ ВСТУПУ ДО ВУЗІВ СЛОВАЧЧИНИ
Процес вступу до словацькі університети безпосередньо залежить від обраного університету. У більшості університетів проводяться вступні іспити, але в деяких враховується тільки середній бал Атестату про повну загальну середню освіту. Вступні іспити проводяться як в письмовій формі, так і усною. При надходженні на творчі спеціальності, як правило, додатково проводяться творчі конкурси.
Щоб успішно вступити в словацький ВНЗ, Вам необхідно вивчити словацьку мову. У цьому допоможуть курси словацької мови в Баньска Бистриці (2800 євро за рік навчання), які проходять на базі університету Матея Бяла, а також курси в Братиславі на підготовчому факультеті при Університеті Я. А. Коменського (3800 євро), який пропонує десятимісячне курс навчання (словацьку мову + предметна підготовка).
Ми супроводжуємо в процесі всього навчання, допомагаємо при оформленні документів для отримання візи, страховки, бронювання квитків, житла, надаємо допомогу при поселенні!

Інформаційно-освітній проект Eurostart-Studix є офіційним представником словацької мовної школи в Баньска Бистриці. Ми працюємо без додаткових комісій по Україні. І готові надати Вам кваліфіковану допомогу абсолютно на всіх етапах підготовки, вступу та навчання у вищих державних навчальних закладах Словаччини. Ми допоможемо Вам з вибором факультету і університету, організуємо ознайомлювальний тур до Словаччини (індивідуально або в групі). Ми допоможемо Вам з підготовкою документів, з отриманням студентської візи, з оформленням студентського ВНЖ, з нострифікацією документів про освіту в міністерстві освіти Словаччини, з підбором житла і вирішенням усіх організаційних та побутових питань. Ми реально допоможемо Вам якісно підготуватися і вступити в обраний університет з мінімальними витратами. З усіх питань освіти в Словаччині Ви можете звернутися в наш офіс і записатися на консультацію: + 38-050-907-48-84, + 38-067-628-31-77.

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Латвія

Німеччина

Франція

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Табори за кордоном

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Погода