Освітній центр “EUROSTART” допоможе Вам обрати словацький ВНЗ та вступити до нього, отримати престижний європейський диплом і реалізувати себе так, як Вам би цього хотілося! Безкоштовна вища освіта в Словаччині є дуже приваблива для тих, хто хоче з невеликим початковим капіталом навчатися у Європі!

Навчання в Євросоюзі – це інвестиція у власне майбутнє.

У 2004 році Словаччина увійшла до Європейського союзу, тому вища освіта, яка здобута у цій країні, визнається по всій Європі. Навчальні програми ВНЗ адаптовані до Болонської системи оцінювання.

Зарахування до університетів та інститутів Словаччини відбувається без іспитів, необхідно тільки скласти певні тести та мати високий середній бал атестату.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В СЛОВАЧЧИНИ:
1. Навчання у всіх без винятку державних університетах Словаччини, за умовою навчання на словацькій мові, абсолютно безкоштовне.
2. Вища освіта в Словаччині відповідає кращим європейським та світовим стандартам. Дипломи, які отримані у ВНЗ Словаччини, визнаються і не вимагають додаткового підтвердження не тільки в усіх країнах Європейського Союзу, а й в США, Канаді, Великобританії, Австралії, Нової Зеландії, ряді інших країн і є серйозною перевагою у подальшому пошуку роботи за кордоном.
3. Фінансові витрати студентів на проживання в Словаччині значно нижчі, ніж в будь-якій іншій країні ЄС. В середньому вартість проживання становить 250-300 євро/міс. (проживання в гуртожитку у 2-місному номері з окремою ванною кімнатою, харчування, мобільний зв'язок, послуги пральні, відвідування спортклубів, басейнів, аквапарку, студентських дискотек, кінотеатрів, театрів).
4. У багатьох факультетів словацьких ВНЗ іноземні абітурієнти можуть вступати без вступних іспитів - тільки на підставі апостилювання документів про повну загальну середню освіту та закінчення підготовчих курсів, програми яких є акредитовані Міністерством освіти Словаччини.
5. Студенти під час навчання в Словаччині мають право офіційно підробляти, що дозволяє покривати не тільки всі витрати на проживання, а й подорожувати по Європі, відвідувати різні культурні та спортивні заходи у країнах ЄС.
6. У більшості ВНЗ країни учні мають право планувати і коригувати графік свого навчання самостійно. Багато студентів навчаються лише 3 дні на тиждень, що дозволяє паралельно працювати або брати участь в різних додаткових освітніх програмах. Також в закладах існує вільна атмосфера і індивідуальний підхід до кожного студента.

7. Під час навчання у університетах Словаччини є чудова можливість додатково вивчати іноземні мови (у т.ч. англійську, німецьку, іспанську, китайську та багатьох інших), під час канікул проходити практику та стажування в країнах ЄС, США, Канади, Великобританії, Новій Зеландії, Японії, Китаю та інших. Сучасні словацькі мовні школи відповідають кращим європейським стандартам.
8. Близькість української та російської мов зі словацьким може не тільки суттєво полегшити підготовку до вступу, а й власне навчання в словацькому університеті. Словацька мова набагато простіша і ближча до української мови, ніж навіть польська або чеська.
9. Безпроблемна інтеграція до словацького суспільства. Мова і люди – це головні умови для комфортного перебування у будь-якій країні. І Словаччина в цьому плані просто унікальна. Менталітет словаків близький і зрозумілий мешканцям України, що дозволяє студентам легко адаптуватися в країні та завести нових друзів серед місцевого населення.
10. Можливість отримати стипендію у розмірі від 250 до 1000 євро у рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки – для підтримки обміну студентів, аспірантів, викладачів ВНЗ та науковців. Також існують безліч інших стипендіальних програм, докладніше з якими можна познайомитися безпосередньо в університеті. Головною умовою для її отримання є гарна успішність.
11. Більшість університетів Словаччини входять до Європейської Асоціації Університетів та тісно співпрацюють із багатьма ВНЗами Європи, приймають активну участь у проектах з обміну студентами, що також надає додаткові можливості як студентам так і викладачам.
12. Після закінчення словацького університету є реальна можливість працевлаштуватися і залишитися жити не тільки в Словаччині, а й будь-якій країні ЄС. Шлях до вашої успішної кар'єри відкривається з моменту отримання престижного європейського диплому про вищу освіту в одному з ВНЗ Словаччини.
13. Навчання в Словаччині – це не тільки диплом світового рівня, але і самий надійний, простіший та бюджетний спосіб офіційної імміграції до Євросоюзу.
14. Високий рівень безпеки. Словаччина – країна з найнижчим рівнем злочинності серед усіх країн Європи.

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода
Education.ua — образование за рубежом