Нашим партнером в Словаччині є Освітній Центр IC centre (Jazyková škola IC-Centre) в Банській Бистриці.

IC-Centre допомагає вирішити всі питання, пов'язані з підготовкою до вступу, вступною кампанією і перебуванням наших СТУДЕНТІВ * в Словакіі. Также фахівці інформаційно-освітнього проекту «Eurostart-Studix» спільно зі словацькими колегами проводять повну легалізацію документів і надають візову підтримку.

Для того, щоб іноземному студентові надійти в словацький державний університет: перш за все краще почати отримувати знання на рівні а1-а2 у нас, в Дніпрі, далі потрібно піти вчитися на підготовчі курси, акредитовані Міністерством н Словаччини і отримати сертифікат державного зразка про знання словацької мови.

Навчально-підготовчий центр IC-CENTRE при словацькому державному університеті Матея Бела пропонує 2 спеціальних підготовчих програми для російськомовних студентів: річні підготовчі курси «IC STANDART», семестрові підготовчі курси «IC SEMESTER», а також літні інтенсивні курси словацької мови «IC INTENSIV».

РІЧНА ПІДГОТОВЧА ПРОГРАМА «IC-STANDART» включає в себе 600 академічних годин навчання. Учні проходять рівні навчання від А1 до B2 / С1. Тривалість курсів - з 15 вересня по 15 червня. Реєстрація заяв про вступ на курси - до 20 серпня. Рекомендуємо для абітурієнтів, бажаючих вступити на технічні, медичні, економічні, юридичні та інші факультети словацьких університетів, навчання в яких вимагає більш глибоких знань словацької мови. Вартість програми - 2800 євро.

Семестрового ПІДГОТОВЧА ПРОГРАМА «IC-SEMESTER» включає в себе 370 академічних годин навчання. Учні проходять рівні навчання від А1 до B1 / В2. Тривалість курсів - з 1 лютого по 15 червня. Реєстрація заяв про вступ на курси - до 31 грудня. Рекомендуємо для абітурієнтів, бажаючих вступити на гуманітарні напрямки, а також для студентів, які збираються навчатися в словацьких університетах англійською мовою. Вартість програми - 1900 євро.

ЛІТНІ ІНТЕНСИВНІ КУРСИ «IC-INTENSIV» включає в себе 220 академічних годин навчання. Учні проходять рівні навчання від А1 до B1. Тривалість курсів - з 04 липня по 04 вересня. Рекомендуємо для абітурієнтів, які планують навчання у ВНЗ англійською мовою. Вартість програми - 750 євро.

Підготовчі курси проходять в словацькому державному університеті Матея Бела, який знаходиться в дуже красивому і мальовничому словацькому місті Баньска Бистриця. Місто Баньска Бистриця розкинувся біля підніжжя Низьких Татр, в мальовничій долині гірських річок Грона і Нітри, оточеній з усіх боків величними гірськими хребтами. Багато туристів і гості називають це місто «маленьким раєм». Недарма словаки говорять: «Якщо життя прожити, то в Баньска Бистриці, а якщо померти, то потрапити на небо». Баньска Бистриця - це справжній екологічно чистий курорт. В даний час у всій баньскобистріцкой долині немає жодного діючого промислового підприємства. Сучасній міській інфраструктурі Баньска Бистриці може позаздрити будь-яка людина навіть з великого мегаполісу. Гірськолижні і термальні курорти, більше 500 км туристичних трас і маршрутів, басейни, аквапарки, хокейні арени, стадіони, численні спортклуби, театри, нічні клуби, колоритні ресторани, сучасні шопінг-центри та багато іншого - і все це в одному невеликому і чудовому місті . Баньска Бистриця - це місто молоді, справжнє студентське рай. Близько 26 тисяч студентів навчаються в двох державних університетах і в одному приватному інституті. Сучасна Баньска Бистриця - неофіційна столиця Центральної Словаччини, адміністративний центр Баньскобистріцкого краю і головний фінансовий центр країни. Населення міста становить близько 100 тисяч осіб. У 2014 році місто Баньска Бистриця визнаний найкрасивішим містом в Словаччині. І адже насправді, Баньска Бистриця - це чарівний місто. У це місто не можна не закохатися з першого погляду. Почуття незвичайного комфорту, домашнього затишку, спокою, розслаблення і безтурботності не покидає з першої ж хвилини після прибуття в це місто. А унікальний навколишній природний ландшафт робить це місто ще красивішим і теплішим ... Баньска Бистриця чарівна взимку і влітку, навесні і восени, вночі і вдень ... Баньска Бистриця - улюблене місто як словацьких так і іноземних студентів.

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода