Курси чеської мови

В Освітньому центрі «EUROSTART» працюють курси чеської мови для дітей та дорослих. Якщо Ви збираєтесь поїхати до Чеської республіки, щоб:
- навчатися,
- працювати,
- поїхати на ПМП,
- просто мандрувати,
Вам знадобляться різні рівні володіння мови!

- СЕРТИФІКАТ. Ми готуємо до складання іспитів при Карловому університеті (Прага): рівні А1-С1. Реєструємо у Києві та Празі.

- РІВНІ. Будь-який необхідний рівень для навчання у державних та приватних школах, ВНЗах, а також для працевлаштування на добру високооплачувану роботу у Чехії.

- ГРУПИ. Заняття проходять у групах по 3-6 чоловік два рази на тиждень. Кожне заняття триває 2 академічні години (або 90 хвилин). Включає письмові та усні вправи, аудіювання, знайомство з культурою Чеської республіки. Вивчається граматика та лексика сучасної чеської мови. Вартість курсу за місяць (8 занять) складає 750 грн.

- ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ. Вартість одного заняття (90 хв.) 260 грн. Кількість занять на тиждень, їх розклад обумовлюються додатково. Відповідно, змінюється і вартість занять за місяць.

- ЗАНЯТТЯ У ПАРАХ. Є можливість займатися парами, наприклад, двом подругам, друзям, однокласникам або як варіант занять, якщо група поки не набирається, щоб не втрачати даремно часу.

- СІМЕЙНИЙ БОНУС. Для подружніх пар (або двох членів однієї сім’ї, наприклад, мами та доньки) існує знижка на індивідуальне навчання – 50%. Урок (90 хвилин) для сімейної пари обійдеться усього 260 грн.

- ПЕДАГОГИ. Працюють чудові викладачі, які стажувалися, отримали освіту та мешкали у Чехії. Вони володіють сучасною методикою викладання, застосовують цікаві інтерактивні та креативні прийоми та форми навчання. Після завершення курсів чеської мови в Дніпрі, Ви зможете не тільки розмовляти на повсякденні теми, але й отримаєте за бажанням багато практичних рекомендацій щодо адаптації у ЧР (транспорт, магазини, банки, при оформлені на роботу, реєстрації у поліції, тощо).

- ЕКСПРЕС КУРСИ проводяться за скороченою інтенсивною програмою тривалістю 1-3 місяці. В цьому випадку заняття проводяться три рази на тиждень по дві академічні години (90 хвилин) і їхня вартість складає 1100 грн./місяць. Як показує практика, навіть для дорослої людини такого навантаження більш ніж достатньо, для того щоб отримати нову інформацію та закріпити необхідний матеріал.

При створенні графіку занять враховуються побажання учнів. Зазвичай заняття проводяться у другій половині дня, можливі заняття вранці та по суботам.

- МОВНА ПРАКТИКА. Протягом осінніх та весняних шкільних канікул організовуються ознайомчі тури до Праги з відвідуванням ВНЗів, коледжів і гімназій, де можна на практиці застосувати свої знання чеської мови, побувати у мовному середовищі, побачити та полюбити Прагу, визначитися з навчальним закладом, де б хотілося навчатися в майбутньому.

- МОВНІ ТАБОРИ. Під час зимових та літніх канікул у Празі працюють мовні школи для школярів, студентів, учнів коледжів та просто бажаючих пізнати поближче Чехію, удосконалити свої знання и навички спілкування на чеській мові.

- КУРСИ ЧЕСЬКОЇ МОВИ У ПРАЗІ. Щоб вивчити мову на рівні її носіїв (С2), краще за все поїхати на річні мовні курси безпосередньо у Празі. Курси влаштовано на базі Державного Університету імені Яна Євангеліста Пуркине в Усті-над-Лабем.

Таким чином, Освітній центр «EUROSTART» пропоную комплексний підхід у вивченні чеської мови. Крім того, ми допомагаємо підготувати та перекласти на чеську мову необхідні документи для тих, хто бажає навчатися у Чеській республіці. Консультуємо щодо подальших дій: вступу до навчальних закладів, нострифікації атестатів та дипломів, складання СЦІО тестів та іспитів, таке інше.

Чекаємо на Вас на курсах чеської мови у нашому центрі.

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Латвія

Німеччина

Франція

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Табори за кордоном