Курси чеської мови

В Освітньому центрі «EUROSTART» працюють курси чеської мови для дітей та дорослих. Якщо Ви збираєтесь поїхати до Чеської республіки, щоб:
- навчатися,
- працювати,
- поїхати на ПМП,
- просто мандрувати,
Вам знадобляться різні рівні володіння мови!

- РІВНІ. Будь-який рівень для навчання у державних та приватних школах, ВНЗах, а також для працевлаштування на добру високооплачувану роботу у Чехії.

- ЗАНЯТТЯ У ГРУПАХ. Є два варіанти навчання:
1. Заняття проходять у групах по 3-6 чоловік два рази на тиждень. Кожне заняття триває 2 академічні години (або 90 хвилин). Включає письмові та усні вправи, аудіювання, знайомство з культурою Чеської республіки. Вивчається граматика та лексика сучасної чеської мови. Вартість курсу за місяць (8 занять) складає 850 грн.
2. заняття проходять у групах 3-6 осіб два рази на тиждень по 1 годині (60 хв.) та один раз у розмовному клубі по суботах 1 годину (60 хв.). Викладач – носій мови, чех, що нещодавно приїхав до України. Вартість у місяць (8 занять + 4 у розмовному клубі) складає 1500 грн.

- ЕКСПРЕС КУРСИ проводяться у групах 3-6 осіб за інтенсивною програмою тривалістю 1-3 місяці. В цьому випадку заняття проводяться три рази на тиждень по дві академічні години (90 хвилин) та їхня вартість складає 1300 грн./місяць.

- ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ. Вартість одного заняття (90 хв.) 260 грн. Кількість занять на тиждень, їх розклад обумовлюються додатково. Відповідно, змінюється і вартість занять за місяць.

- ЗАНЯТТЯ У ПАРАХ. Є можливість займатися парами, наприклад, двом подругам, друзям, однокласникам або як варіант занять, якщо група поки не набирається, щоб не втрачати даремно часу.

- СІМЕЙНИЙ БОНУС. Для подружніх пар (або двох членів однієї сім’ї, наприклад, мами та доньки) існує знижка на індивідуальне навчання – 50%. Урок (90 хвилин) для сімейної пари обійдеться усього 260 грн.

- ОПЛАТА. Заняття оплачуються з 1 по 5 число поточного місяця повністю за весь місяць. Заняття у розмовному клубі оплачуються кожного разу окремо.

- ПЕДАГОГИ. Працюють чудові викладачі, які стажувалися, отримали освіту та мешкали у Чехії. Вони володіють сучасною методикою викладання, застосовують цікаві інтерактивні та креативні прийоми та форми навчання.

- ГРАФІК ЗАНЯТЬ. При створенні графіку занять враховуються побажання учнів. Зазвичай заняття проводяться у другій половині дня, можливі заняття вранці та по суботах на протязі всього дня.

- МОВНА ПРАКТИКА. Протягом осінніх та весняних шкільних канікул організовуються ознайомчі тури до Праги з відвідуванням ВНЗів, коледжів та гімназій, де можна на практиці застосувати свої знання чеської мови, побувати у мовному середовищі, побачити та полюбити Прагу, визначитися з навчальним закладом, де б хотілося здобувати освіту в майбутньому.

- КЛУБ СПІЛКУВАННЯ ЧЕСЬКОЮ МОВОЮ. По суботах у офісі проводяться заняття у клубі спілкування чеською мовою. Заняття веде громадянин Чехії, носій мови. Теми, що обговорюються, стосуються різних сторін життя, історії, політики, культури та інші. Вартість одного заняття – 85 грн. за 1 годину

- МОВНІ ТАБОРИ. Під час зимових та літніх канікул у Празі працюють мовні школи для школярів, студентів, учнів коледжів та просто бажаючих пізнати поближче Чехію, удосконалити свої знання и навички спілкування на чеській мові.

- КУРСИ ЧЕСЬКОЇ МОВИ У ПРАЗІ. Щоб вивчити мову на рівні її носіїв (С1-С2), краще за все поїхати на річні мовні курси безпосередньо до Праги. Курси влаштовано на базі Державного Університету імені Яна Євангеліста Пуркине в Усті-над-Лабем.

Освітній центр «EUROSTART» пропоную комплексний підхід у вивченні чеської мови. Крім того, ми допомагаємо підготувати та перекласти на чеську мову необхідні документи для тих, хто бажає навчатися у Чеській республіці. Консультуємо щодо подальших дій: вступу до навчальних закладів, нострифікації атестатів та дипломів, складання СЦІО тестів та іспитів, таке інше.

Чекаємо на Вас на курсах чеської мови у нашому центрі.

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Латвія

Німеччина

Франція

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Табори за кордоном

Погода