Освітній центр EUROSTART спільно з освітнім чеським центром Association пропонує Вам відразу кілька програм мовної підготовки, як в Чехії, так і в Україні, з метою пройти вступні кампанії в приватні і державні ВНЗ Чехії.


ПРОГРАМИ В ЧЕХІЇ:

РІЧНИЙ КУРС чеської мови У ПРАЗІ
Початок курсу Назва Кількість годин на тиждень Кількість тижнів Всього годин 100% чеської мови Вартість в євро
12 вересня Універсальний річний курс 30 34 1000 годин чеської мови €, 4499
12 вересня Економічний річний курс 30 34 600 годин чеської мови +300 годин профільних предметів +100 годин термінології €, 4499
12 вересня Технічний річний курс 30 34 600 годин чеської мови +300 годин профільних предметів +100 годин термінології €, 4499
12 вересня Гуманітарний річний курс 30 34 700 годин чеської мови +200 годин профільних предметів +100 годин термінології €, 4499
12 вересня Творчий річний курс 30 34 600 годин чеської мови +500 годин спеціальної підготовки з носієм мови €, 4799
12 вересня Чеський і англійська в Празі 30 34 600 годин чеської мови +400 годин англійської €, 4799
12 вересня Медичний річний курс 30 34 600 годин чеської мови +200 годин термінології +300 годин підготовки до іспитів €, 4999

Програма розрахована на вступ в будь-які державні вищі навчальні заклади Чехії на безкоштовну форму навчання. Підготовчий курс складається з двох семестрів. У зимовому семестрі вивчається переважно чеську мову. У літньому семестрі частиною навчання є семінари з підготовки до вступних іспитів. Зимовий семестр закінчується семестровими іспитом, літній семестр - підсумковим іспитом. Після закінчення видається сертифікат Державного Університету імені Яна Євангеліста Пуркине. Навчання за даною програмою проходить в Празі і в місті Усті-над-Лабем. У разі затримки з отриманням віз, ми можемо перенести курс і на більш пізній час. Заняття проводяться в спеціалізованих аудиторіях з максимальною кількістю студентів в одній групі 10- 12 чоловік. Навчання проводиться тільки викладачами-носіями мови з великим досвідом навчання чеської мови як іноземної.

Протягом річного інтенсивного мовного курсу чеської мови студенти повністю освоять:
- систему чеської граматики;
- необхідний обсяг лексики, фразеологізмів і побудова речень;
- спеціалізовану термінологію.

В ході занять використовується велика кількість додаткових матеріалів (граматичні вправи, статті з газет і журналів, ігри, аудіо матеріали). Комунікативний метод викладання допомагає студентам легко сприймати і засвоювати пропонований матеріал. Протягом всього курсу навчання переслідується одна мета: подолати у кожного студента мовний бар'єр настільки, щоб він міг говорити, сприймати на слух, читати і писати на чеською мовою. Процес навчання в мовному центрі приємний і ефективний. Відмінне доповнення до мовних курсам- походи в кіно, відвідування виставок, проведення занять на природі, нестандартні прогулянки по Празі, неформальні зустрічі з носіями мови (молодими викладачами, студентами) з метою: дати максимум практики.

Що входить у вартість річної програми для вступу до державних ВНЗ Чехії:
- підготовка і оформлення документів для отримання візи;
- підтвердження резервації житла на території Чехії;
- зустріч по приїзду в Празі і трансфер до місця проживання;
- реєстрація у відділенні міграційної політики МВС Чехії;
- допомога при подальшому продовженні візи в Чехії;
- підключення до мобільного оператора;
- оформлення проїзного квитка на міський транспорт;
- відкриття банківських рахунків;
- постійний контроль успішності і відвідуваності з наданням щомісячних звітів;
- оглядові екскурсії по місту;
- підготовка до нострифікації (визнання) атестата про повну загальну середню освіту;
- допомога у виборі спеціальності (включаючи відвідування виставок і днів відкритих дверей) і подачі заяв (заповнення необхідних формулярів, ведення переписки та переговорів з ВУЗом);
- допомога при підготовці необхідних з чеської сторони документів для оформлення візи після вступу до ВНЗ.

Повний комплекс супровідних послуг надається всім студентам програм чеської мови, тому вам не доведеться шукати додаткові послуги в інших організаціях і установах, і Ви зможете максимально зосередитися на навчанні.

Що оплачується додатково:
- медичний страховий поліс - в залежності від обраного виду страхування ціна за 12 місяців складе 150-700 євро;
- SIM-карта з кредитом в 200 крон;
- вартість послуг регіональних партнерів;
- консульські збори посольств при оформленні віз;
- оплата проїзду до Чеської Республіки (літак, потяг, автобус);
- вартість проживання в гуртожитку або квартирі (детальну інформацію про варіанти проживання дивіться в розділі - проживання);
- адміністративна плата за нострифікацію атестатів - 1000 чеських крон (оплачується в міському управлінні р Прага при отриманні нострифікації);
- оплата харчування, проїзних квитків на громадський транспорт;
- вартість послуг перекладачів, нотаріусів, адвокатів, збори за легалізацію документів і апостиль.

Всі послуги надаються в комплексі, в залежності від обраної програми і чітко зафіксовані в договорі.

СЕМЕСТРОВИЙ КУРС чеської мови У ПРАЗІ

Початок курсу: 1 січня.
Кількість годин: 500.
Тижнів: 20.
Кількість годин на тиждень: 25.
Вартість: 2699 Євро € (за курсом).

Даний курс підійде для студентів, які не мають можливості пройти річні курси або отримали візу з великим запізненням. Курс дозволить підготуватися до вступу та навчання в приватних вузах ЧР, однак, за умови додаткової підготовки, студент зможе вступити і в державні вузи. Додатково до цього курсу студент має можливість закінчити і курс підготовки з профільних предметів.

ПРИСКОРЕНИЙ КУРС чеської мови У ПРАЗІ

Початок курсу: 1 липня.
Кількість годин: 320.
Тижнів: 13.
Кількість годин на тиждень: 25.
Вартість: 2849 євро.

Пропонуємо різні варіанти початку «прискореного курсу» для тих, хто, в зв'язку з візою, приїде до Чехії пізніше. Курс розрахований на тих, хто хоче відразу після здобуття середньої освіти вступити на перший курс чеського приватного вищого навчального закладу. Також цей курс підійде для іноземних осіб, що іммігрували до Чеської Республіки і бажаючих прискорено пройти навчання чеської мови. Після вступу до обраного ВНЗ, Ви можете продовжити навчання чеської мови в нашому центрі на стандартних вечірніх курсах, при цьому студенти річних і літніх курсів отримують значні знижки.

Вступити в державний чи приватний університет Чехії, не втрачаючи год !!!

Прискорені курси c 1 липня:
✔ 320 годин чеського в режимі "інтенсив" з носієм мови;
✔ можливість вступити до ВНЗ без втрати року;
✔ повна підтримка до приїзду до Чехії по Україні;
✔ БЕЗКОШТОВНА РЕЄСТРАЦІЯ НА студентську візу;
✔ повна підтримка після приїзду, МОЖЛИВА РОБОТА З ІНДИВІДУАЛЬНИМИ КУРАТОРОМ;
✔ літо в Празі - столиці Чеської Республіки.

Прискорені курси ПОТРІБНІ:
✔ Випускникам шкіл і бажають розпочати навчання в Чехії без втрати року;
✔ які бажають навчатися на англійській мові;
✔ цікавляться туризмом і готельним бізнесом, тому що цих спеціальностей немає в чеських приватних школах.

Державні і приватні навчальні заклади надають студентам можливість навчання на іноземній мові - англійській, а, в ряді випадків, і на російській, проте, залишається ряд спеціальностей доступних лише чеською мовою. Вступити в приватні ВНЗ, як правило, простіше, ніж в державні: різний необхідний рівень знання чеської мови, знань з профільних предметів, що, однак, не означає, що вступити туди можна зовсім без підготовки.

А чи знаєте ви, що в приватних ВНЗ нострифікацію можна принести протягом першого семестру?

Наш спільний проект:
1. Навчить Вас чеської мови
2. Чи вплине візову підтримку і допоможе вступити до університету
3. Підготує Вас до навчання в приватному або державному вузі за допомогою кваліфікованих педагогів, які Вас навчать не тільки мови, а й допоможуть з термінологією.

Навчання проходить в невеликих групах по 10-12 чоловік, ця кількість оптимально для вивчення мови. Наш проект передбачає різнорівневі навчання. Діти розподіляються за групами, в залежності від початкового базового знання мови ( «з нуля», А1, А2, В1 ...). Наші Прискорені курси пропонують максимальну кількість годин, плюс якісне навчання при мінімальних витратах! Ваші діти скажуть, СПАСИБО! Тому що в Чехії будуть відчувати себе як вдома і зможуть реалізувати свої мрії!

Курс розрахований для тих, хто збирається відразу після закінчення школи вступати в чеська приватний або державний ВНЗ. Також цей курс підійде для іноземців, охочих прискорено пройти навчання чеської мови.

Після вступу до обраного ВНЗ, студент зможе продовжити навчання чеської мови на наших стандартних вечірніх курсах, при цьому студенти річних і літніх курсів отримують значні знижки.

Детальніше про наш проект Ви можете дізнатися, звернувшись за телефонами:
+38 050 907 4884, +38 067 628 3177 Марина.ПРОГРАМИ В УКРАЇНІ:

КУРСИ чеської мови У ДНІПРІ

Шановні гості нашого сайту!
- На базі нашого інформаційно-освітнього центру «EUROSTART» проводиться різнорівнева підготовка з вивчення чеської мови для абітурієнтів, які їдуть на навчання до Чеської Республіки.
- Особливістю наших курсів є високий професіоналізм викладача, а також наявність продуманої професійної концепції, яка дозволяє при відносно невеликій кількості навчальних годин досягти хороших результатів.
- Після першого семестру навчання наші слухачі можуть вільно спілкуватися чеською мовою на теми повсякденної комунікації.

Далі В1, В2, С1
- Програма підготовки включає в себе необхідний рівень знань для того, щоб абітурієнт міг:
- розуміти основні ідеї чітких повідомлень, зроблених на літературній мові на різні теми, що виникають на роботі, навчанні, дозвіллі та т. Д .;
- порозумітися в ситуаціях, які можуть виникнути під час перебування в країні мови, що вивчається;
- скласти просте чіткий повідомлення на відомі або особливо цікавлять теми;
Структура уроку: лексична розминка, перевірка домашнього завдання, граматична тема, усна практика граматичних тем, аудіювання.
На кожному занятті проводиться контроль пройденого матеріалу.

Матеріали: диски з книгами, словниками та фільмами на чеською мовою, методичні посібники, завдання для роботи на уроці і домашні завдання.
- Після дворічного курсу наші слухачі не тільки вільно володіють розмовною мовою, а й можуть використовувати його в професійних цілях.
- Для людей, які бажають більш поглиблено вивчити мову і країну, після річного курсу ми пропонуємо навчання за поглибленою програмою в Празі, яка передбачає не тільки вдосконалення набутих навичок, а й допомагає успішно пройти вступні кампанії в кращі ВНЗ Чехії.
Цілий рік можна записатися в групу «з нуля», а також (після співбесіди з викладачем) в продовжує групу другого, третього або четвертого рівня. Заняття починаються по мірі формування груп.

Кількість осіб в групі: 5-7 осіб.
Тривалість заняття: 2 академічні години.
Частота проведення занять: 2 рази на тиждень.
Вартість: 850 гривень на місяць*.

Також доступні додаткові послуги: чеську мову по Скайпу.
Заняття індивідуальні.
Тривалість заняття: 1 година.
Частота проведення занять: 2 рази на тиждень.
Вартість: 260 грн/год.

Пропуски: в разі пропусків занять без поважних причин, хлопці, за потребою, проходять пропущені заняття, за свій рахунок. Також є можливість відпрацювати пропущені години в іншій групі.

Знання мови, отримані в Україні, - запорука успішного старту в Чехії!

Є бажання отримати індивідуальну підтримку “EUROSTART”? Тоді Вам сюди!

Освітній центр “EUROSTART” пропонує супроводження учня річних мовних курсів «ASSOCIATION» у Празі на протязі всього періоду підготовки та навчання.

У разі підписання Договору про надання послуг з “EUROSTART” Ви маєте змогу оплатити комплексний пакет послуг по супроводженню Вашої дитини за програмою «Комфорт» у період підготовки документів для отримання учбової візи, прибуття до Праги у вересні, адаптаційного періоду та на протязі всього навчання у Чеській республіці. Інвестиція складає 300 євро по курсу НБУ євро до гривні.

Для тих, хто займається на мовних курсах “EUROSTART”, ЗАВЖДИ діє 50% знижка, тобто пакет послуг для них буде коштувати 150 євро по курсу НБУ євро до гривні.

У багатьох батьків виникає питання: «А чи є сенс у оплаті цієї програми? Чи не зайві це витрати?» Питання дуже справедливе, тому треба зупинитися на ньому окремо та ретельно роздивитися всі деталі.

Які послуги надаються за програмою «Комфорт»?
- Безкоштовне комп’ютерне проф. тестування та консультація фахівця-психолога по підбору майбутньої професії;
- Підбір міста, учбового закладу, відповідно обраної спеціальності, нюанси вступу та навчання там;
- Супроводження на території України та Чеської республіки на протязі всього періоду підготовки до навчання та безпосередньо під час навчання;
- Допомога при реєстрації на студентську візу (Київ, Львів);
- Допомога у оформленні документів на подачу до чеського консульства (Київ, Львів) з метою отримання річної учбової візи;
- Індивідуальна підготовка (3-4 заняття) перед поїздкою для подачі документів у консульство Чехії у Києві, Львові;
- Надання учбового матеріалу для підготовки до вступу до провідних ВНЗів Чеської республіки (Карлов університет, Празький Технічний університет, Вища школа економіки);
- Переклади на чеську мову необхідних документів;
- Підбір та бронювання міст у державних та приватних студентських гуртожитках;
- Бронювання квитків на проїзд Дніпро-Прага (а також з інших міст до Праги);
- Загальний та індивідуальний інструктаж перед від’їздом до Чехії;
- Контроль пакету, що потрібен для нострифікації;
- Організація виїзду на навчання та супровід групи у вересні місяці (Дніпро-Львів-Прага);
- Допомога у адаптації наших хлопців та дівчат у перший тиждень перебування у Празі (розселення, вирішення побутових питань, транспорт, магазини, правила реєстрації у поліції та інше);
- У Празі нашій групі виділяється конкретний куратор від Освітнього центру «ASSOCIATION», який відповідає за вирішення питань наших учнів річних курсів;
- 24 години на добу оперативне вирішення виникаючих питань (включаючи форс-мажорні);
- Батьківський чат, де обговорюються всі виникаючи питання, надаються рекомендації, консультації директором Освітнього центру “EUROSTART”;
- Після закінчення річних курсів ми продовжуємо бути на зв’язку безстроково, по мірі необхідності.

Таким чином, батьки, які оплатили послуги комплексної програми «Комфорт», економлять особистий час, виключають вірогідність помилок при оформленні документів та процедурі їх надання на отримання річної учбової візи у чеському консульстві. Мають чіткий план дій на найближчі півтора року після від’їзду на навчання їхньої дитини до Чеської республіки.

“EUROSTART” завжди готов прийти на допомогу Вам та Вашим дітям.

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Латвія

Німеччина

Франція

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Табори за кордоном

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Погода