З кожним роком кількість бажаючих вивчати польську мову збільшується. Багато випускників шкіл у наш час виїжджають за кордон для здобуття вищої чи середньої спеціальної освіти. Крім того, студенти, які отримали диплом бакалавру в Україні, можуть продовжити навчання у магістратурі польських ВНЗів. Для тих, хто їде працювати до Польщі, знання мови теж є необхідністю.

Для всіх цих категорій людей, а також для тих, хто просто полюбляє вивчати іноземні мови, пропонуємо приходити до нас. Викладач досконало знає мову, має офіційний дозвіл на викладання польської мови від державного університету Марії Кюрі у Любліні. Після успішного закінчення курсів, видається сертифікат на знання польської мови на рівні А1-В2, в залежності від групи навчання.

Записатися на курси можна протягом року. Групи починають працювати по мірі їх формування. Вони мають різні рівні підготовки. Ми орієнтуємося на кінцеву мету, яку ставить перед собою слухач курсів.

Ви маєте реальну можливість за 2-3 місяці навчитися спілкуватися польською мовою на повсякденні теми. Для тих, хто бажає більш глибокого знання мови, треба навчатися не менш одного учбового року.

Заняття проводяться у групах по 5-6 осіб. Двічі на тиждень по дві академічні години, тобто 4 академ. години на тиждень. Вартість складає 650 грн./місяць (за 8 занять по 90 хвилин). Є можливість індивідуального навчання. Вартість у цьому випадку складає 200 грн. за годину та 260 за півтори.

Для сімейних пар працює акційна знижка: заняття оплачується як індивідуальне для однієї людини, тобто друга особа навчається безкоштовно.

Кількість занять на тиждень оговорюється додатково.

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Латвія

Німеччина

Франція

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Табори за кордоном