Освітній Центр розвитку «Діалог»

Отримання якісної вищої освіти і подальше професійне зростання людини неможливе без знання профільних предметів, які вивчаються у програмі середньої школи. На допомогу учням старших класів, які мають прогалини у засвоєні окремих дисциплін, приходить Освітній Центр розвитку «Діалог».

Підготуватися до будь-якого іспиту (ЗНО, ДПА, вступ до ліцею, гімназії, коледжу) можливо. Важливо бажання учня, Центр розвитку «Діалог» гарантує зі свого боку чудових висококваліфікованих вчителів, які мають величезний досвід викладання предмету, використовують ефективні методики, вміють цікаво, стисло та доступно донести навіть найважчу тему. Нам цікаві результати спільної роботи вчителя та учня, більшість людей, які звернулися за допомогою здають ЗНО на 170 і вище балів, поступають на бюджетні місця до ВНЗів України, навчаються закордоном.

Для зручності пропонується графік роботи з 9:00 до 21:00 без вихідних, учень підбирає найбільш відповідний час. Офіси з учбовими приміщеннями знаходяться у різних частинах міста, крім того можливий вибір форми навчання: індивідуальна, у парах, у групі (6-8 чоловік).

При підборі груп і методик викладання враховується рівень знання предмету учням, який визначається шляхом тестування. Результати викладач повідомляє як дитині, так і батькові. Подальший хід навчання, засвоєння матеріалу, зауваження та рекомендації передаються систематично батькам по електронній пошті. Проводяться проміжні тестування з пройденого матеріалу.

Батьки можуть самі обрати вчителя для своєї дитини, відвідавши спеціальні відкриті уроки викладача.

Дуже важливо допомогти дитині вибрати потрібну спеціальність, який відповідає його здібностям, особливостям та нахилам.

Використовуючи комп’ютерні програми та методики «Профорієнтатор-UA», які були розроблені Київським центром тестування й розвитку «Гуманітарні технології», досвідчений психолог освітнього центру «Діалог» проведе тестування учня з метою подальшої профорієнтації. Після відповідей на запропоновані питання та обробки їх результатів, на руки видаються відповідні матеріали, які містять: графічний профіль, який відображає інтереси, спроможності, персональні якості дитини; діаграму направлення профільного навчання; перелік відповідних професій; профільні предмети; розгорнутий текстовий аналіз результатів; рекомендації щодо розвитку та підбір тренінгових програм.

Результати тестування обговорюються психологом з батьками та дитиною. Спільне обговорювання результатів допомагають знайти оптимальні варіанти підбора майбутньої професії, враховуючі спроможності, нахили, особливості дитини, вирішувати конфліктні ситуації, якщо має місце розходження поглядів щодо майбутньої професії у батьків та підлітка. Подібне тестування допоможе мотивувати ставлення до навчання вашої дитини. Коли у нього є мета і він знає куди прагнути, вивчення предметів, необхідних для досягнення цієї мети, стає легшим, цікавим, ефективним.

В Центрі розвитку «Діалог» батькам та учням допоможуть визначитися з вибором ВНЗ, проконсультують про умови та порядок прийому на навчання, подачу документів, особливостях навчання в різних ВНЗів України.

Записатися на тестування та консультування, відвідування відкритих уроків, перевірки рівня знання учнів з окремих предметів можна за наступними адресами:

м. Дніпро, вул. Високовольтна, 10, офіс 16.
+380 (50) 362-02-12

м. Дніпро, вул. Тверська, 7, оф. 114.
+380 (63) 709-73-10

м. Дніпро, вул. Повітрофлотська, 2а, офіс 41.
+380 (67) 535-13-30

Сайт: centr-dialog.com.ua

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода
Education.ua — образование за рубежом