Мовні курси «ASSOCIATION»
при Державному Університеті ім. Я. Е. Пуркінє
(Purkyne, www.pf.ujep.cz).

Розташовані у Чеській Республіці у містах:
- Прага;
- Усті-над-Лабем;
- Оломоуць.

Курси створені для якісної підготовки студентів з різних країн до вступу до будь-яких чеських ВНЗів та, у подальшому, навчанню в них на чеській мові.

Освіта у державних ВНЗіх країни на чеській мові БЕЗКОШТОВНА.

Після закінчення мовних курсів абітурієнтам відкрито дорогу до вищих навчальних закладів Чехії. Результатом навчання є складання іспитів та отримання сертифікату Державного Університету ім. Я.Е. Пуркінє на знання чеської мови відповідного рівня (В2-С1). Даний документ є обов’язковим під час вступу до багатьох державних та приватних університетів Чехії.

Хто може навчатися на курсах?
Випускники середніх шкіл, студенти, випускники середніх спеціальних та вищих учбових закладів, котрі збираються отримувати вищу освіту у Чеській Республіці.

Чи важко навчатися на курсах?
Дармуватися не вийде, особливо тим, хто раніше не вивчав чеську мову. У перший день навчання всі проходять тестування та розподіляються по групах, в залежності від первинного рівня знання мови. Викладачі мають досвід роботи викладання чеської як іноземної, тобто володіють методикою роботи з іноземцями. Вивчається спеціальна лексика за направленнями: технічний, економічний, гуманітарний, медичний, творчий.

Пропонується декілька варіантів навчання:
- Річний курс (посилання);
- Прискорений та семестровий (посилання);
- Літній для навчання у середніх школах (посилання).

На додаток до того, що співробітники центру беруть на себе обов’язок у навчанні абітурієнтів чеській мові та підготовці до вступу до ВНЗу, вони надають комплексну підтримку протягом всього періоду навчання.

Освітній центр «EuroStart» консультує з усіх питань, які виникають під час вступу, навчання та проживання у Чехії.

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода
Education.ua — образование за рубежом