«EUROSTART» запрошує на курси італійської мови з «нуля» дітей та дорослих

При згадці про Італію у кожного з нас виникають ассоціаціі..Море, сонце, історія, ренесанс ... Багато мандрівників бували не раз в цій дивовижній країні, а іншим, хто жодного разу там не був, хотілося б відвідати флорентійські сади, посидіти на охолонувших від полуденної спеки сходах собору святого Петра, доторкнутися до живописних полотен італійських художників, спробувати дивовижні страви тосканських кухарів...

І досить блиснути парою вчинених фраз на італійському, щоб стати частиною цього світу, долучитись до виключної італійській культури.

Курс італійського також розрахований для абітурієнтів, що поступають до ВНЗ Італії. Готуємо від «0» до В2!

BENVENUTІ! Чекаємо всіх бажаючих!

Як побудовано курс навчання?
ПЕРВИННИЙ РІВЕНЬ ЗНАНЬ не має значення. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного та підберемо програму, яка відповідає Вашому рівню. Можна починати, маючи нульовий рівень.
КІНЦЕВИЙ РІВЕНЬ ЗНАНЬ. З нами Ви можете засвоїти італійську мову до рівня В2, що дозволяє навчатися, працювати або просто вільно спілкуватися з італійцями.
ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ. Викладач має досвід роботи зі всіма категоріями учнів. Він володіє методиками викладання для дітей та дорослих.
ЩО ВКЛЮЧАЄ ПРОГРАМА: вивчення граматики, письмові та усні вправи, діалоги, аудіювання.
ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ. Вартість одного уроку (60 хв.) – 350 грн.
ЗАНЯТТЯ У ПАРАХ. Вартість уроку 60 хв. – 400 грн. для двох.
ЗАНЯТТЯ У ГРУПАХ. Заняття проходять у групах по 4-6 осіб, два рази на тиждень по 60 хвилин. Вартість 1200 грн (з 1.09.2021) на місяць за 8 урокiв.
ПЕРЕВАГИ. Заняття починаються не з вивчення окремих слів, а з побудови цілих речень та використання висловів, які використовуються у повсякденному спілкуванні. Надійна методика, з урахуванням індивідуальних особливостей кожного, допомагають швидко вивчити необхідний мінімум та поламати мовний бар’єр. Граматичні навички закладаються у той же час, залишаються у довгостроковій пам’яті та автоматично використовуються у подальшому.
ЗРУЧНЕ МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ. Ми знаходимося у центральній частині м. Дніпро на червоній лінії. До нас зручно доїхати з будь-якого кутка міста.
ПОРЯДОК ЗАПИСУ. Для запису достатньо зателефонувати за номером +38 (067) 628-31-77 (Вайбер) або подати заявку на сайті.
ОПЛАТА. Проводиться з 1 до 5 числа поточного місяця за весь місяць (готівковий та безготівковий розрахунок).

Чекаємо на Вас на курсах італійської мови!

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода
Education.ua — образование за рубежом