Освіта в Польщі

У вищих навчальних закладах Польщі навчається майже два мільйони студентів, адже ця країна має один з найвищих в Європі показників поширення освіти. Університети Польщі відповідають світовим стандартам навчання, і з кожним роком стають все більше міжнародними.


Освіта в Польщі - це:

Навчання в країні Європейського Союзу. Відправившись на навчання в один з університетів Польщі, Ви станете повноправним студентом успішної європейської країни. Ви отримаєте довгострокову студентську візу, за якою зможете вільно подорожувати по всій Європі. Крім того, Ви також зможете пройти стажування під час навчання в будь-якій європейській країні.

Близькість до України. Дуже важлива перевага - це те, що наші країни є "сусідками", так що добиратися додому на канікули або навіть на вихідні буде набагато простіше. Такі поїздки займають відносно мало часу і грошових витрат.

Вступ відразу після школи. Вступати на навчання до польського університету можливо відразу після закінчення школи, на відміну від вимог інших країн Євросоюзу. Для цього потрібен лише атестат і певний рівень знання англійської або польської мови. У Польщі не потрібно проходити спеціальні програми підготовки до вступу в університет, як, наприклад, у Великій Британії.

ЗНО не потрібен. Для вступу до вищих навчальних Польщі документ з результатами українського ЗНО не потрібно. Якщо Ви не здали ЗНО або отримали погані результати, Ви все одно сміливо можете подавати документи в польські ВНЗ.

Бюджетні програми навчання. Вартість вищої освіти в Польщі нижче, ніж в сусідніх європейських країнах. Наприклад, вартість навчання в таких країнах, як Великобританія, Німеччина, Франція становить 15 000-20 000 євро за рік навчання, а в Польщі - 1 000 - 5 000 євро в рік. За прийнятними цінами також обходиться проживання, харчування та інші поточні витрати іноземних студентів.

Можливість отримати хорошу стипендію. В університетах Польщі практикується надання стипендій за певні заслуги. Наприклад, Ви можете отримати грант за відмінні показники в процесі навчання або за досягнення в спорті або науці. Це, безумовно, допоможе заощадити Ваші кошти на навчання.

Можливість навчання англійською. Університети Польщі, крім програм навчання польською мовою, надають також можливість проходити навчання на англійській мові. Це дуже важливий момент, адже такий дипломом дасть Вам можливість влаштуватися на роботу в будь-якій країні Євросоюзу.

Зручна система вищої освіти в Польщі. У Польщі діє дворівнева система вищої освіти:
Перший рівень - бакалавр - 3 роки навчання (6 семестрів), після закінчення яких Ви отримуєте ступінь і диплом.
Другий рівень - магістр - 2 роки навчання (4 семестри).
Третій рівень - доктор.

Робота під час навчання. Студентам дозволяється підробляти під час навчання, але не довше 20 годин в тиждень. На канікулах можна працювати 40 годин. Таким чином можна спокійно заробляти на харчування та кишенькові витрати.

Хороші перспективи працевлаштування. Ще під час навчання у Вас буде можливість знайти собі майбутнє місце роботи шляхом стажування. Більшість університетів Польщі пропонують студентам допомогу в пошуку хорошого місця роботи. Все, звичайно ж, залежить від самого студента, проте знайти роботу в Польщі дійсно набагато простіше, ніж в тій же Англії чи Німеччині.

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода