Татьяна

Во время поездки со своим ребёнком в Прагу, на вступительные экзамены средней школы, я познакомилась с многими родителями из разных городов и не только Украины. Все мы собрались в ОЦ "Association" для поступления и конечно пока дети проходили подготовку к экзаменам, мы родители, делились друг с другом информацией о подготовительных курсах и конечно о центрах, которые помогали нам оказаться в Праге.

Должна сказать, что я была счастлива, что нас курирует информационно-образовательный центр EuroStart, а именно Марина Станкевич, потому что мы в отличии от Харькова, Запорожья, Тернополя, Львова, были вооружены всем: начиная от полного пакета всех необходимых документов для поступления, до программы движения всех видов общественного транспорта Праги, карты города, проездного, контактов кураторов по всем направлениям. Нам не приходилось отвлекаться на организационные вопросы, со всем этим мы ознакомились во время консультаций в своем родном городе. Благодаря грамотному и профессиональному сопровождению, мы смогли сосредоточить свое внимание на экзаменах, собеседовании и в целом на поступлении в колледж.

Когда у меня родители спрашивали от куда вы всё это знаете, мне не верили, когда я отвечала, что все это нам организовали в Днепре. Я не знаю, сколько детей, с легкой руки Марины Станкевич, сейчас учатся в Праге, но поверьте она знает всё о поступлении и учебе в чешских вузах.

С уважением, искренней благодарностью и наилучшими пожеланиями, Татьяна, Днепр, Украина


Алла Жук

Хочу виразити подяку Марині Вікторівні та проекту Eurostart за проведену роботу. Я мала сумніви, щодо вибору освітнього центру, але після співбесіди з директором центру Eurocnart, я отримала чіткі відповіді на хвилюючі питання вступу до технікуму у Польщі. Марина Вікторівна допомогла нам зібрати та подати необхідні документи, одержати візу та супроводжувала нас під час виїзду до Польщі, який був організований проектом Eurostart до початку навчального руку. Велика подяка викладачу польської мови Карабанько Жані Петрівні, яка навчала мого сина польській мові. Зараз син навчається на першому курсі технікума, дуже задоволений! Все це сталося завдяки Вашій підтримці.


Катерина

Ми їздили з Мариною Станкевич у поїздку по учбовим закладам Праги восени в 2018 року. Від себе можу сказати, що організовано все було чітко, правильно, логічно. Ми отримали максимум інформації з питань, які нас цікавлять. Можу з впевненістю рекомендувати такі поїздки з Мариною, вона врахувала усі наші побажання при плануванні та точно дотримувалася наміченого плану.


Олег Равлик

Марина, дякую за вашу турботу, відповідальність, енергію! Вже друга дитина під вашою опікою, ні разу не пошкодували, тільки позитивні емоції і результат!

Ще раз дякую! Впевнено рекомендую!


Ірина, мама Матвєєва Артема

Марина, добрий день! Хочу подякувати за вашу виконану роботу. Завдяки Вам та інформаційно-освітнього проекту Eurostart, ми вчасно зібрали і подали документи, та отримали візу. Артем уже місяць як в Чехії, все подобається. Став самостійним. Розповідав про викладачів, весь час вчиться, зацікавлений, сам шукає книги, навіть додатково займається.

Спасибі вам велике, скільки ми намагалися виїхати, руки опускалися. Ви нам дуже допомогли. Дуже приємно що ви переживали разом з нами, це багато чого варте. Нехай у вас все виходить!


Галина Камишан

Величезне спасибі за поїздку! І Дмитру, і Денису дуже сподобалося! Я передзвоню на наступному тижні.


Євгенія Станкевич

Місцем отримання вищої освіти я обрала Прагу. З прийняттям цього рішення мені допомогла Марина Вікторівна, директор інформаційно-освітнього проекту Eurostart. І ось вже шостий місяць я навчаюсь в Освітньому Центрі Association. З першого дня нас супроводжує в Чехії команда Освітнього Центру. Мені подобається, що слухачів курсу розподілили на групи, в залежності від мовного рівня, тому що багато хто вже вивчав чеську мову до приїзду на курси.

Я навчаюсь у найсильнішій групі (А) і дуже рада, що потрапила саме в цю групу, де зібралися самі мотивовані і відповідальні учні - це відмінний стимул до навчання! Система така: якщо ти пишеш перевірочні тести по лекціях на відмінно - тебе переводять на групу вище і навпаки. За кожною групою закріплений свій викладач, але 2 рази на тиждень викладає й інший учитель. Така система дозволяє не звикнути до одного і того ж акценту, голосу і вимови, а розрізняти діалекти чеської мову. За час мого навчання у нас було 3 додаткових тести, подібних до тих, які будуть на підсумковому іспиті з чеської. Це теж важливо, тому що так ми розуміємо, в якому форматі має бути іспит і на якому рівні чеської мови ми зараз (А1, А2, В1, В2).

Всі пробні тести проходили досить успішно, і ми вдячні нашому викладачеві - Бланки Сватбовой. Завдяки її величезному досвіду в науковій діяльності (доктор наук), з нею цікаво спілкуватися не тільки тому, що ви удосконалюєте навички чеської мови, а й тому, що вона неймовірно інтелектуальна особистість, яка завжди, кожен урок вчить нас чомусь новому. Її методика навчання нероздільна з прикладами на життєвому досвіді і ці особисті історії сильно зближують колектив і викладача. Крім того, вона завжди звертається до нас на «Ви» і називає колегами. Такий демократичний підхід створює найважливіше в процесі навчання - це бажання вчитися. А при бажанні - все можливо, адже так? Перший раз, коли я зрозуміла, що можу говорити по-чеськи був розмовний клуб з Їржі. Прикро, що я змогла потрапити тільки на один розмовний клуб і той перед канікулами. Думаю, що розмовні клуби - найважливіша частина в вивченні мови. Так, краще, звичайно, коли студенту таланить і він знайомиться з чехами в громадських місцях. Але не для всих це так просто. Чи то мені чехи дуже замкнуті траплялися, чи я з ними спільну мову знайти не можу, не знаю навіть… Тільки ось на розмовному клубі я реально розговорилася вперше. Так що ідея такої практики, на мій погляд, повинна розвиватися і далі! Крім уроків чеської, ми відвідуємо блоки, відповідно до обраної нами професії (економічний, англійська, гуманітарний, технічний, медичний). Я ходжу на економічний блок і тут присутня вже трохи інша атмосфера, ніж на уроках чеської. Математика проходить з Вацлавом Яноушком (магістр, закінчив ВШЕ).

Тут важливо розуміти, що система вивчення математики в Україні (Росії) значно відрізняється від системи в Чехії. Але головне вловити суть рішення, тоді все стає на свої місця. Заняття англійської мови нам викладає Джеймі Маршал. Він, за сумісництвом з викладанням, ще чудово грає на гітарі і співає пісні відомих колективів. Що можна ще додати, якщо твій викладач має відмінний музичний смак?! По-моєму, і так зрозуміло, що навчання на уроках англійської - одне задоволення. Ми постійно говоримо англійською і розбираємо тонкощі англійської мови. Весело, з гумором, адже так завжди краще вивчити і, звичайно з постійними практичними завданнями (читання тексту, відповіді на питання).
Одна з найбільш чудових речей навчання в Празі - це можливість душевно відпочити. Буває іноді сумуєш за родиною, друзями і, щоб не побігти на перший автобус до України, а рухатися вперед, досить просто доїхати на європейському затишному трамваї до центра міста, дійти до Карлового мосту і послухати живу музику: безкоштовне натхнення ще на тиждень, як мінімум, забезпечено! Магія Праги вона така… Я рада, що вибрала Прагу місцем продовження свого навчання, що ризикнула і відірвалася від звичного ритму життя, рідного міста... Такі зміни завжди впливають на нас, змінюють погляд на світ і роблять нас сильнішими. Тому - живіть, вчіться, здійснюйте свої мрії і вибирайте ОЦА Praha.


Наталья, мама, що має сумніви щодо майбутнього вступу

Хочеться виразити подяку Марині Станкевич, керівнику проекту EUROSTART, за кваліфіковану допомогу в виборі можливої країни навчання, міста, поради з вибору спеціальності. Необхідно відзначити відвертість консультації (Марина розповіла про мінуси, що дивує, і, зрозуміло, плюсах студентського життя за кордоном. Довіру викликає і те, що дві доньки Марини перебувають на навчанні у Празі. Якщо ми вирішимо щодо навчання за кордоном, то співпрацювати будемо тільки з проектом EUROSTART.


Мартинова Марія, 1 курс Економічного факультету Інституту фінансів та управління, Прага

Наша літня зміна в Празі пролетела швидко! Перші дні перебування в Празі, заклали фундаментальне каміння нового шляху. Годин чеської мови було не дуже багато, залишилося достатньо вільного часу, щоб насолоджуватися місцевими визначними пам'ятками та культурою країни. Самим яскравим уявленням залишилися не сумні граматичні уроки, а розмови про чеську культуру, про яку в учбових матеріалах не пишуть. Відмінний учитель: Оддріх і Катка. Ми вдячні організаторам проекту EUROSTART! Хай щастить новачкам !!! Приєднуйтесь!


Ганна, Кривой Ріг, Магістратура Хіміко-технологічний університет у Празі

Моя Чехія почалася з Eurostart

Чехія відкриває чудові перспективи для тих, хто мріє отримати гідну освіту в Європі. У наш час це завдання не з легких. Але завдяки безкоштовному навчанню в ВУЗах, ця мрія стає реальністю. Мені дуже пощало з самого початку - я потрапила на відмінні курси чеської у Дніпрі. Рівень підготовки був досить сильним (спасибі велике викладачеві - Інні Риндич, яка вела курси), а всю необхідну інформацію я отримала від Марини Станкевич. Вона развіяла всі мої сумніви, щодо навчання у Чехії. Мабуть, якщо б не вона, я так і не прийняла це важливе рішення…))). Співробітники освітнього центру "Асоціація" у Празі допомогли у підготовці до інтерв'ювання в консульстві. В день співбесіди я побачила багатьох, хто не мав повного комплекту документів і, як наслідок, не пройшли співбесіду. Мої документи були в порядку, а сама співбесіда пройшла дуже вдало.

Перший день в Чехії…Мене зустріли, допомогли донести валізу, показали обмінники з хорошим курсом і ще багато корисних місць. Вчора почалися заняття з чеської. Радісно те, що заняття проходили дуже живими, ми багато спілкувалися з вчителями, що давало можливість покращити мою розмовну чеську якомога швидше. До вступного іспиту, звичайно, пришлось готуватись дуже уважно, так як я збиралася поступати в державний університет. Але ось минув час, я закінчила курси чеської, здала першу сесію в університеті і жодного разу не пошкодувала, що приїхала до Праги!!!. І ще декілька слів про університет. Я навчаюсь у хіміко-технологічному університеті і всі, хто так чи інакше пов'язаний з лабораторними спеціальностями, просто зобов'язані побачити зміст обладнання місцевих лабораторій. Сучасне обладнання лабораторії, після наших університетських машин, здається просто космічним. Працювати на них одне задоволення :) Ну і звичайно це просто казково красива країна з прекрасною природою та архітектурою. А вчитися тут відкриває неабиякі перспективи !!!


Дарина Кирилець, м. Київ. 2 курс Карлов університет

Табір у Празі та мовні прискорені курси «Асоціація» в Празі 2 роки тому, серйозно змінили моє життя. Сподобалась програма курсу, вчителі знайшли індивідуальний підхід до кожного студента. Завжди панувала атмсфера добра і теплоти. Уроки чеськї, завдяки цікавій подачі матеріалу та харизматичним учням, пролітали не помітно і це, дійсно, було цікаво! Запам'ятались екскурсії по Чехії: подорожі лісами і горами, сплав по гірській річці, прогулянки на велосипедах. Було чудово! І разом з цим ми вивчали мову! Вважаю, що з такого табору потрібно розпочинати, щоб у Чехшї відчувати себе впевнено!!!


Дмитро Макаров. Дніпро. 1 курс Карлов університет

Дуже важко вирішити змінити кардинально у своєму житті абсолютно все: країну, місто, друзів, мову; змінити ритм життя та свої звички. Страшно залишитись один на один з проблемами і намагатися самостійно вирішити їх, а проблем буде багато в перший час, дуже багато. Починаючи від мізерних домашніх і закінчуючи оформленням, перекладом, нотаріальним завіренням паперів та ін.

Але! Завдяки підтримці безпосередньо в Чехії, я впорався з усім, не розгубився і не відчував себе відірваним від реальності. Перший тиждень-два для моєї групи організували екскурсії, вечірки знайомств з групою, водили всюди ледве не за руку! Дуже було приємно те, що в аеропорту Праги мене зустріли і автомобілем відвезли в гуртожиток. Дорогою з аеропорту навіть зупинилися в магазині і була можливість купити собі що-небудь на вечерю. У перший вечір отримав інструкцію, в руках вже були всі телефони, куди я можу телефонувати і звертатися за допомогою.

Активно ведеться діалог з батьками, освітній центр "Асоціація" повідомляє про всі важливі події протягом навчання: успішність, оформлення та збір паперів. І навіть навчаючись вже деякий час, я відчуваю підтримку центру (і чеська та українська сторони) на моєму шляху!

Якщо ви ще не знаєте, де продовжувати навчання, яку обрати спеціальність, то організовуються екскурсії по державним університетам, де проводяться презентації існуючих спеціальностей та направлень.

Підсумовуючи сказане, хочу зазначити, що задоволений тим, що звернувся до проекту Eurostart і рекомендував би співпрацю всім, хто має на меті отримати допомогу на шляху до якісної, європейської освіти для свого майбутнього.


Даша Рябус. м. Дніпро

Я приїхала до Праги на підготовчі курси. Весь час, доки я тут, навчаюсь чомусь новому. Мені дуже подобалося ходити до мовної школи "Асоціація", там учителі прекрасні, завжди пояснюють те, що погано розумієш, допомагають вирішити проблеми, і навіть ті, які не стосуються навчання. Вражень дуже багато, я не жалкую, що відвідала курси. Тут я познайомилась новими друзями, без яких зараз не уявляю своє життя!

Так само хочу відзначити підготовку в Дніпрі. Спасибі, Марині Викторовні, вона допомогла оформити і подати документи, без Вас було б важко! Також окрема подяка моєму найкращому викладачеві з чеської мови, Ользі Василівні. Все-таки, коли їдеш до іншої країни, треба хоча б трохи володіти мовою, тоді відчуваєш себе більш впевнено.


Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода