Для бажаючих навчатися або працювати у Словаччині Освітній центр “EUROSTART” пропонує програму навчання словацькій мові на мовних курсах у Дніпрі.

Вимоги до абітурієнтів, які вступають до ВНЗів Словаччини більш м’які у порівнянні з Польщею або Чехією. Освіта у державних учбових закладах на словацькій мові безкоштовна. Вартість проживання, продуктів, послуг нижче, ніж у сусідніх країнах. Тому тим, хто обирає більш бюджетний варіант отримання європейського диплому, підійде Словаччина.

Займаючись на мовних курсах при можна успішно поступити та навчатися. Словацька мова близька до української та російської, тому вивчити її достатньо просто. До програми входить вивчення граматики, лексики, розмовної та письмової мови, аудіювання. Ми пропонуємо декілька варіантів навчання.

ПОРЯДОК ЗАПИСУ НА КУРСИ. . Записатися на курси можна протягом року. Для цього достатньо зателефонувати до освітнього центру «EUROSTART» чи записатися на нашому сайті. Групи починають працювати по мірі їх формування. Ми орієнтуємося на кінцеву мету, яку ставить перед собою слухач курсів, та набираємо людей с однаковим рівнем володіння мовою, починаючи з нульового.
ЗРУЧНЕ МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ. До нас зручно доїхати з будь-якого кутка Дніпра.
СКІЛЬКИ ТРИВАЮТЬ КУРСИ. Програма розрахована на проходження одного рівня за три місяці, починаючи з нульового рівня. Ви маєте реальну можливість за декілька місяців навчитися спілкуватися словацькою мовою на повсякденні теми. Для тих, хто бажає більш глибокого знання мови, треба навчатися не менш одного учбового року.
ЗАНЯТТЯ У ГРУПАХ. Заняття проводяться у групах по 4-6 осіб. Двічі на тиждень по дві академічні години, тобто 4 академ. години на тиждень. Вартість складає 1200 грн./місяць (з 1.09.2021.) за 8 занять по 60 хвилин. До програми занять входять усні та письмові вправи, вивчення граматики, аудіювання.
ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ. Є можливість індивідуального навчання. Вартість заняття (1 год) - 300 грн.
ЗАНЯТТЯ У ПАРАХ. Для двох осіб, які бажають займатися таким чином, або чекають на формування групи й не хочуть марнувати часу. Вартість 60 хвилин заняття для двох складає 400 грн.
ОПЛАТА. Заняття оплачуються з 1 по 5 число поточного місяця повністю за весь місяць.
ПЕДАГОГИ. Працює досвідчений викладач. Він володіє сучасною методикою викладання, застосовує цікаві інтерактивні та креативні прийоми та форми навчання.
ГРАФІК ЗАНЯТЬ. При створенні графіку занять враховуються побажання учнів. Зазвичай заняття проводяться у другій половині дня, можливі заняття вранці та по суботах на протязі всього дня.
МОВНА ПРАКТИКА. На весняних шкільних канікулах проводяться ознайомчі тури до Словаччини з відвідуванням ВНЗів, коледжів та гімназій, де можна на практиці застосувати свої знання словацької мови, побувати у мовному середовищі, побачити та полюбити Братиславу та інші міста країни, визначитися з навчальним закладом, де б хотілося здобувати освіту в майбутньому.
КУРСИ СЛОВАЦЬКОЇ МОВИ У СЛОВАЧЧИНІ. Наші партнери із Освітнього центру «LOGOS» пропонують мовні експрес-курси для абітурієнтів з носієм словацької мови безпосередньо у Кошице. До програми курсів включено вивчення профільної лексики, відповідно до обраної спеціальності.
Таким чином, Освітній центр «EUROSTART» пропонує комплексний підхід до вивчення словацької мови. Крім того, ми консультуємо щодо подальших дій: підбору словацьких ВНЗів, технікумів, гімназій, вступу до навчальних закладів,формування пакету документів і таке інше.
Після оволодіння рівня А2-В1 можна отримати міжнародний сертифікат ECL або сертифікат від Жилінського державного університету.
*Сертифікат оплачується додатково.

Чекаємо на Вас на курсах словацької мови у нашому центрі.

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода
Education.ua — образование за рубежом