Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg або FAU - один з найбільших державних вузів в Німеччині. За якістю викладання даний вуз є одним з найкращих, входить в Топ-20 вузів Німеччини і включений в Топ-400 в світовому рейтингу.

Навчання в Університеті тісно пов'язане з дослідженнями і фокусується на навчанні студентів як теорії, так і практиці, щоб вони могли критично мислити і працювати самостійно.

Одна з цілей, яка має особливе значення для FAU - надати дослідникам на ранніх етапах їх академічної кар'єри найвищий рівень підтримки і навичок. Це означає, перш за все, надання молодим дослідникам можливості взяти на себе відповідальність і провести дослідження самостійно. Професори в FAU служать джерелами підтримки і рольових моделей при встановленні стандартів.

Факультети, представлені в FAU:
- Факультет гуманітарних, суспільних наук і теології;
- Факультет наук (хімія, фізика, біологія, біоматематика, молекулярна наука);
- Факультет бізнесу, економіки та права;
- Інженерний факультет;
- Медичний факультет.

Факультети розміщуються відразу в двох сусідніх містах: на півночі Баварії - маленькому і затишному Ерлангені і більшому Нюрнберзі. Є чіткий поділ між спеціальностями, наприклад, технічний факультет знаходиться в Ерлангені, економічний факультет - в Нюрнберзі. На вибір студентів - близько 140 різних спеціальностей. По ряду спеціальностей у вузі можна отримати подвійний диплом. Зокрема, студентам-інформатики надається можливість одночасно навчатися в Королівському технологічному інституті в Стокгольмі.

Умови вступу:
- документ про закінчення Studienkolleg або 1 курсу в акредитованому вищому навчальному закладі за тим профілем, за яким планується навчання в Німеччині;
- атестат про повну загальну середню освіту з випискою про оцінки;
- сертифікат знання німецької мови на рівні В2-С1 (DSH, TestDaF, Goethe Zertifikat)

Сайт університету

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода
Education.ua — образование за рубежом