24.10.2022

Зимові канікули у столиці Чехії

3-12 січня проект Eurostart пропонує провести незабутні зимові канікули у столиці Чехії!
Зимові канікули у Чехії для дітей – найкращий подарунок на Новий рік. Адже чеський відпочинок взимку – це не лише можливість трохи розслабитись, а й чудовий шанс для школярів попрактикувати англійську або чеську мову. Мовна школа у Празі на зимових канікулах пропонує курси чеської або англійської мови.

Зимові канікули в Празі організовує міжнародний освітній центр «Association», що пропонує вивчення чеської або англійської.

Прага – місто всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. З X ст. столиця Чеської держави; в 1526-1918 роки головне місто Богемії під владою Габсбургів; з 1918 до 1992 року столиця Чехословаччини; з 1993 року - Чеської Республіки. Розташувалась вона в самому серці Європи на березі річки Влтави в історичній області Богемія.

Тут дихається легко та вільно. Казково у місті взимку: різдвяні ярмарки, новорічні прикраси, у повітрі живе атмосфера свята. У Празі на зимових канікулах можна відвідати безліч університетів та затишних студентських кафе.

З носіями мови школярі зможуть на зимових канікулах у Празі поринути у світ чеської казки. У рамках програми студенти засвоюють та вдосконалюють усі необхідні навички: читання, граматику, уміння розуміти мову на слух, вести дискусії.

Окрім захоплюючих занять, під час зимових канікул за кордоном, дев'ятикласників чи десятикласників чекає захоплююча культурно-розважальна програма, незабутні екскурсії. Якщо ви плануєте здобувати вищу або середню освіту в Чехії, можна відвідати Карлів університет, Вищу школу економіки, Хіміко-технологічний, Аграрний, Празький технічний університет… Подивитися варіанти проживання для школярів та студентів.

Зимові канікули в Чехії – це унікальна можливість побачити, як чехи відзначають Різдвяні свята, а також знайти багато нового, корисного.

Виїзд з керівником групи від Eurostart

Дніпро-Прага-Дніпро

До програми входять:
- Презентації університетів Праги;
- Інфо зустріч про вищу освіту в Чехії та зустріч з випускниками вузів;
- Прогулянка Різдвяним містом та відвідування головної ялинки країни;
- Відвідування зоопарку та аквапарку;
- Щоденні екскурсії Прагою;
- Вивчення чеської або англійської (25 годин);
- Профорієнтація (4 години);
- Екскурсія в Дрезден.

Щоб дізнатися ще більше про програми, реєструйтеся на безкоштовну консультацію:
viber +380676283177
telegtam https://t.me/Eurostartcz

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода
Education.ua — образование за рубежом