04.10.2022

Виїзд на навчання до Чехії 2022-2023 рр.

Закінчилися клопоти з підготовки до річних курсів у Чехії, всі документи для нострифікації давно відправлені до Праги, папки зібрані, речі упаковані.

У вересні 2022 року школярі проекту «Eurostart» виїхали на навчання до Праги комфортабельним автобусом міжнародного класу. Позаду зворушливі хвилюючі проводи на вокзалі, сам переїзд. Ми вдячні батькам за довіру, підтримку та за витримку!

Тепер розпочинається новий період у житті кожного з учасників проекту. Без сумніву, період захоплюючий, відповідальний та успішний. Багато хто питає: «І що в Празі?»

А в Празі yас зустріли співробітники мовної школи “Association” та перевезли до заздалегідь заброньованих гуртожитків.

Наступного дня нам довелося виконати багато різних формальностей, пов'язаних з подальшою адаптацією … Не відкладаючи, куратори, хлопці та дівчата, мами)) дружно розпочали створення затишку та забезпечення всім необхідним наших студентів у гуртожитках. Ми побували в IKEA, Dart, Jusk, Oldi знайшли все, що потрібно, і навіть дуже смачно пообідали.

Усіх привітали із початком занять! Цього дня наші діти познайомилися зі своєю групою та куратором. Звісно, нам провели оглядову екскурсію містом, подбали про те, щоб у кожного з'явився проїзний, сім-карта мобільного оператора: на кожному етапі відчувалася турбота та підтримка.

Для шановних батьків була запропонована історична екскурсія Празьким градом, Карловим мостом, всі загадали найтаємніші бажання! Прага вразила до глибини душі! Тиждень пролетів непомітно Наш учитель Чеського Інна та куратор Олена разом із батьками повернулися в Україну…

А майбутні студенти обов'язково впораються з вступом до інститутів мрії і ми будемо ними пишатися ще більше! І наша команда Eurostart завжди буде поруч та підтримає у всьому!

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода
Education.ua — образование за рубежом