17.08.2022

Літо з Eurostart 2022

Мета нашого проекту: дати дітям можливість не лише чудово відпочити, але також створити в таборі особливу атмосферу, де кожна дитина зможе розкрити свої таланти, знайти друзів, відчути себе потрібним та надзвичайним, зрозуміти, полюбити та освоїти основи чеської мови (або удосконалити свою англійську). Наш табір надихає пробувати нове, бути самостійним та створювати враження, що залишаться на все життя. І ми вважаємо, що нам із дітьми це вдалося!

Проживання в комфортабельних блокових номерах з кухнею та санвузлом, сніданки та вечері у гуртожитку, обіди після занять, спортивні майданчики та зручна транспортна розв'язка. Все продумано до дрібниць. А наші чудові куратори були з дітьми практично весь час, допомагаючи та підтримуючи у будь-яких дрібницях.

Екскурсія та знайомство зі школою.

Ми побачили ВНЗ Праги (ЧВУТ, Карлів університет, Аграрний та VSE), поспілкувалися зі студентами та випускниками, діти мали змогу дізнатися подробиці про студентське життя.

А це сам ЧВУТ ФІТ

Наступним інститутом був ВШЕ

Вечірки у Празі допомогли познайомитися та потоваришувати з хлопцями та дівчатами з інших загонів, а спільне виконання завдань сприяло розвитку навичок командної роботи, створення командного духу.

Ми мали багато прекрасного за час літніх канікул. У Празі ми побували у чудовому історичному центрі з досвідченим екскурсоводом. Зелені парки, фунікулер, чудові пам'ятки запам'ятаються назавжди. А що сказати про Празький зоопарк? Найбільший у Європі (розташований на 60 гектарах), на нашу думку, є найкращим. Емоції та враження від його відвідування не забути!

Зоопарк подарував масу позитиву!

Діти відвідали Дрезден, Відень, Париж та Діснейленд. Кількість емоцій, що зашкалюють, була на максимумі!

Париж та Діснейленд

Нас вітає Дрезден

Що в житті надає нам сил? Хвилини щастя та радості, пам'ять про світлі події. Що допомагає рухатись до мети? Наші знання та вміння. Що допомагає почуватися комфортно у колі людей? Навички колективної роботи, командний дух. Цього літа ми ставили у пріоритет оволодіння всіма цими навичками.

Кожен учасник літнього табору від проекту Eurostart знайшов друзів, і розлучатися їм було дуже не просто! АЛЕ! Ми точно знаємо, що діти зможуть зустрітися знову на майбутніх змінах чи мовних курсах! Ми пропонуємо поїздки до ознайомлювальних турів на канікулах, і, головне, програму підготовки дітей до вступу до університетів та шкіл Чехії.

Чекаємо на кожного! Запрошуємо приєднатися до нас.

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода
Education.ua — образование за рубежом