05.01.2020

Зима - саме час замислитися про літні канікули

Як організувати дозвілля дитини влітку? Батьки прагнуть, щоб і відпочив від школи, і щоб про навчання не забув, і враженнями на весь рік запастися, і в табір якийсь записати, і купу інших корисних речей встигнути... Тож, пропонуємо вашій увазі мовний табір в Греції від The Club for UNESCO Piraeus&Islands.

Які асоціації виникли при слові «Греція»? Море, вірно? Відповідно, навпроти пункту «відпочинок і нові враження» можна намалювати «плюс», а якщо додати заняття з англійської, спортивні ігри, дискотеки, заняття грецькими народними танцями, екскурсії в археологічні пам'ятники Світової Спадщини ЮНЕСКО в Греції і багато іншого, то програма Мінімум виконана на Максимум!

Але це ще не все, що потрібно для щастя батьків, ще потрібен спокій! І ми його теж забезпечимо: діти знаходяться під цілодобовим наглядом вихователів, тренерів та супроводжуючих осіб, медичне обслуговування готелю є 24/7, крім того, територія готелю «Ionian Beach Bungalows Resorts» огороджена і цілодобово охороняється, а ще це екологічна зона на березі затоки Корінфа.

Переконали? Або навпаки, залишилося багато питань - тоді швидше переходьте по посиланню і ознайомтесь з усією програмою культурно-освітньої поїздки в оздоровчому таборі на острові Пелопонес.

А якщо все одно залишилися питання- то швидше телефонуйте +38 (050) 907 48 84 і ми вам детально про все розповімо і покажемо!

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода