30.12.2017

Зустріч з нашими словацькими партнерами

27 грудня 2017 року в Освітньому центрі Eurostart пройшла інформаційна зустріч майбутніх абітурієнтів та їх батьків з нашими словацькими партнерами, організована компанією «EUROSTART».

У теплій, дружній атмосфері гості семінару мали змогу ознайомитися з презентацією основних навчальних програм, пропонованими словацьким освітнім центром:
* Підготовка до вступу до ВНЗ Словаччини;
* Навчання в середніх школах Словаччини;
* Удосконалення словацької мови на мовних курсах в різних містах Словаччини;
* Найближчі поїздки в освітній тур до Словаччини.

Всі зацікавлені змогли задати хвилюючі їх питання безпосередньо керівникам приймаючої сторони в Словаччині і керівнику компанії Евростарт Марині Вікторівні Станкевич. І кожен отримав повну відповідь/рекомендації/поради, як правильно і ефективно здійснити процес відправки студента на навчання в Словаччину.

Компанія Евростарт ознайомила своїх потенційних клієнтів з переліком послуг, що надаються безпосередньо в Дніпрі (мовні курси, підготовка до ЗНО і т. п.), ціновою політикою і умовами підтримки, яку вона надає своїм клієнтам протягом всього періоду: з моменту прийняття рішення про відправку студента на навчання і до фактичного проживання і навчання на території Словаччини.


Ми дякуємо всім нашим гостям за участь!!!

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Латвія

Німеччина

Франція

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Табори за кордоном

Погода