07.09.2019

Річний курс чеської мови у Чехії

9 вересня 2019 року у Празі стартують заняття на річних курсах чеської мови. На наших хлопців та дівчат чекають у чеському освітньому центрі “ASSOCIATION”.

Позаду рік вивчення азів чеської мови у “EUROSTART” в Дніпрі. Можна не сумніватися, що отриманих знань вистачить для успішної адаптації у Празі. Як показує багаторічна практика, на річних курсах, після тестування, наші хлопці та дівчата потрапляють до самих сильних груп та всі без винятку поступають до чеських ВНЗів. Але розслаблятися не варто – попереду рік наполегливого навчання!

Та за кілька днів до від’їзду можна й повеселитися! 2 вересня відбувся випускний вечір. Він не був схожим на шкільний бал та проходив у невимушеній обстановці на березі Дніпра.

Найулюбленіша викладачка чеської мови – Інна та директор з розвитку центру – Марина Станкевич подарували кожному «чарівну крону», яка обов’язково допоможе виконанню найсміливішого бажання.

Загадаємо і ми, щоб нашим дітям щастило! Нехай у житті у них все складається так, як мріється! Нехай їхніми майбутніми успіхами завжди пишаються батьки!

З “EUROSTART" – успішний старт!

Більше фотографій з заходу тут.

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода