29.02.2020

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути

Тур по Університетам Польщі підійшов до кінця!

Учасники відвідали Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu, Collegium Da Vinci, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Rolniczy, Krakowska Akademia im Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

Школярі з їх батьками залишилися задоволені і ми сподіваємося, що ця поїздка допомогла їм визначиться з нелегким вибором кожного абітурієнта: "Куди йти навчатись після школи, і ким я хочу бути". Адже не тільки спеціальність нас вибирає, а й місце, в якому ми будемо отримувати ці знання! Якщо внутрішньо нам некомфортно з якихось причин перебуває в тому чи іншому місці, то і інформацію в такому місці ми сприймати не будемо.

Адже не тільки спеціальність нас вибирає, а й місце, в якому ми будемо отримувати ці знання! Якщо внутрішньо нам некомфортно з якихось причин там перебувати, то і інформацію в такому місці ми сприймати не будемо.

Враження наших учасників:
- "Настрій бадьорий, їхати не хочеться!" ( Тетяна)
- "Поїздка відмінна. Дуже цікаво!" (Марина)
- "Вразив Вроцлавський політех" (Максим)
- "Мені сподобалися навчальні заклади: Collegium Civitas у Варшаві і Uniwersytet Wrocławski. А архітектура і атмосфера в Познані "(Акім)

Якщо ви ще не визначилися з містом / країною / спеціальністю...
Якщо перед вами наразі стоїть проблема з подальшим вибором ВНЗ ... - приходьте до нас на безкоштовну консультацію, і вже цієї осені 2020 зможете з нами відправиться в ознайомчий тур!

Фото з подорожі

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода