25.02.2018

«Eurostart» провів презентацію, присвячену навчанню у Чеській республіці

16 лютого 2018 року освітній центр «Eurostart» провів презентацію, присвячену навчанню у Чеській республіці. Зустріч з директором чеського освітнього центру «Association» Радимом Кноблохом проходила у готелі «Європейський». Перед цим було відвідано дев’ять шкіл міста, де школярам розповідали про можливості отримання освіти у Чехії. На вечірню презентацію мали можливість підійти і батьки дітей.

Понад шість років, Український та Чеський освітні центри мають тісні та плідні співпраці. Подібні зустрічі вже стали традиційними і викликають живий інтерес як у школярів, так і у дорослих. На презентації гості центру отримали вичерпну інформацію про середню та спеціальну освіту, про ступені бакалавра та магістра, про вступ до аспірантури, про програми рекваліфікації та працевлаштування лікарів, про літні навчальні табори для дітей у Празі.

Характерною рисою цих зустрічей є тепла та дружня атмосфера, конкретика и лаконічність виступів, наочність подачі інформації, креативність при спілкуванні з аудиторією. Нема таких пи-тань, на які б не зміг відповісти наш чеських гість Радим Кноблох. З ним можна обговорювати все, що стосується освіти, вивчення чеської мови, нострифікації, вибору ВУЗів, особливості вступу до них, проживання, організації відпочинку, побуту, медичного обслуговування учнів, цінам на товари та послуги у Чехії та інше…

Освітній центр «Eurostart» відрізняє комплексний підхід до підготовки учнів для подальшого придбання освіти за кордоном. Директор – Марина Вікторівна Станкевич розповіла про курси чеської мови у Дніпрі, про ознайомчі поїздки до Чехії під час шкільних канікул, про організацію учбових таборів у Празі влітку, про допомогу, яка надається при оформленні необхідних для навчання у Чеській республіці документів, про проведення консультацій та кураторства учнів під час навчання у Празі.

«Eurostart» тісно співпрацює з освітнім центром «Діалог», який допомагає старшокласникам об-рати професію за допомогою комп’ютерного тестування та консультації спеціалістів. Директор центру – Алла Олександрівна Лимар детально ознайомила присутніх з послугами, що надаються центром. Вони стосуються можливості перевірки рівня знань з будь-якої дисципліни, що вивчається у шкільній програмі та підготовки до успішного складання ЗНО.

У цей вечір серед присутніх було розіграно безкоштовну ознайомчу поїздку до Праги. Доля пос-міхнулась учениці медичного ліцею «Дніпро» Гадяцькій Наталії. На осінніх канікулах наступного навчального року вона має змогу здійснити разом з іншими цікаву подорож до Чехії, яку влашто-вує освітній центр «Eurostart». Це не тільки можливість ближче познайомитися з ВУЗами, поспіл-куватися зі студентами, побачити, як вони живуть, де готуються до занять, де проводять вільний час, але і побачити найкрасивіше місто у центрі Європи – Прагу. До програми поїздки також вклю-чено екскурсію до столиці Австрії – Відню.Адреса: м Дніпро, вул. Січових стрільців, 20.
Чесько-український центр Eurostart.
☎ ‎+38 (050) 907 48 84; 
☎ ‎+38 (067) 628 31 77;

✉ eurostart-center.com@i.ua

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Латвія

Німеччина

Франція

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Табори за кордоном