21.02.2019

Студентська Європа, весна 2019

4 ночі у Празі + Відень
24.03.2019 – 01.04.2019

Ви ще не бували у Празі? «EUROSTART» запрошує до мандрівки! Саме красиве місто Європи завжди привітне та гостинне. Кожного дня столиця Чехії приймає тисячі туристів зі всього світу і нікого не залишає байдужим. Пропонуємо приєднатися до них та почути особливу ауру чудової весняної Праги!

На Вас чекають цікаві пішохідні екскурсії вулицями та площами столиці Чехії, але основна наша мета – познайомити майбутніх абітурієнтів з провідними університетами Праги. В програмі – презентація у Технічному та Карловому університетах, Вищій Школі Економіки. Перед Вами будуть виступати викладачі та студенти, Вас проведуть по аудиторіях, лекційних залах, лабораторіях. Ви дізнаєтесь, як навчаються та відпочивають, де живуть та готуються до екзаменів студенти, покоштуєте їжу у студентському кафе. Ви можете отримати відповіді на всі питання, що Вас цікавлять, як від викладачів, так і від українських студентів університетів Праги.

Один день туру повністю присвячений поїздці до Відню. Ви пройдете з екскурсією шикарним комплексом Королівського палацу, зможете придбати сувеніри й знамениті австрійські солодощі, а потім випити чашечку кави, подивляючись з вікна на метушливе життя австрійської столиці. Для бажаючих навчатися в Австрії – презентація Віденського університету.

Детальніше...

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода