20.02.2019

Відпочинок влітку: Чехія, Чехія, Чехія!

В розпал учбового року ми пропонуємо подумати про те, як провести літні канікули! Добрий та цікавий відпочинок треба планувати заздалегідь. Куди запрошує освітній центр “EUROSTART”?

Вже 7 років поспіль ми запрошуємо хлопців та дівчат, а також їхніх батьків до Чехії, як на канікулярні програми, так й на річні курси з профільною підготовкою, як у Празі, так і у інших чеських містах. Але сьогодні розмова про літні канікули!

Що очікує тих, хто їде з нами? Креативний відпочинок, який поєднує розваги з вивченням чеської або англійської мови. Презентації провідних університетів, квест-екскурсії по Празі, Чехії, поїздки до Відню та Дрездену, катання на теплоході по вечірній Влтаві, аквапарк, ігри, конкурси, знайомства з ровесниками з різних країн. Проживання у комфортній студентській резиденції, дворазове харчування.

Що нового пропанують організатори у цьому році? Тиждень у Ніцці (Франція), Лазуровий Берег, пляжі, море, поїздка до Монако, відвідування океанографічного музею Ж.-І. Кусто – легендарного дослідника морських глибин, до Канн, відомих завдяки проведенню престижного кінофестивалю.

Для бажаючих більш цікавіших пригод, за додаткову платню, організовуються індивідуальні поїздки до Германії, Австрії, Італії, Угорщини, Словаччини!

Додатково можна обрати блоки по вивченню профільних предметів (вартість 200 євро).

Детальніше...

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода