05.11.2019

Осінні канікули у Словаччині

У суботу, 2 листопада, до Дніпра повернулась група «EuroStart» з ознайомчої поїздки по Словаччині. За п’ять днів перебування у цій країні ми встигли познайомитися з вісьмома ВНЗами, поспілкуватися з адміністрацією та викладачами, побувати в учбових аудиторіях, лабораторіях, творчих майстернях, гуртожитках, бібліотеці, пообідати у студентській їдальні.

Треба додати, що в усіх містах було достатньо часу на прогулянки, екскурсії, відвідування кафе, торгівельних центрів, придбання сувенірів. Усі отримали масу вражень!

Що найбільше зі всього запам’яталося учасникам?
Павло:
– Раніше про 3D-принтери тільки чув, а тут вони у кожній лабораторії. Про деякі їх можливості просто не підозрював! Машинобудівний факультет Технічного університету у Кошицах вразив сучасною технікою та цікавими розробками, іноді абсолютно несподіваними, наприклад, у виготовленні імплантатів для медицини.

Даша:
– Мене місто Нітра зачарував! Тихий, затишний, доглянутий. Дуже сподобалось у Аграрному університеті. Нас там тепло прийняли та більш детально відповіли на всі питання. Ландшафтний дизайн – хочу спробувати себе у цьому.

Соня:
– Ні, ні, ні! Ніяких маленьких містечок! Тільки Братислава! Чудові, звичайно, старовинні будівлі, вузькі вулички, але мені до вподоби високі багатоповерхівки, широкі проспекти, ритм сучасного міста. Буду навчатися тут!

Саша:
– Я Вищу школу мистецтв у Братиславі добре запам’ятаю! Як ми підіймалися на високий пагорб по нескінченній дорозі, а в мене ще з Кощиць були стерті ноги! А сама будівля – суцільні переходи між корпусами, неможливо зрозуміти, куди йти – просто Хогвардс якийсь! Атмосфера там особлива! Не для мене.

Дмитро:
А мені там дуже сподобалось. Моє хобі – фотографування. Знайшов потрібну кафедру, зрозумів що треба для вступу. Хочу навчатися там.

Аркадій:
– На кожному кроці історія! Старовинні будівлі зачаровують своєї красою! Чудові краєвиди з оглядових майданчиків! Зробив цікаві фото, але чекаю від нашого фотографа знімків вечірніх Кошиць та Братислави!

Тетяна:
– Яке в Братиславі смачне морозиво! Давно не отримувала такого насолодження! Що до самої поїздки – дуже інформативна. Ми з чоловіком тепер визначились, де будуть навчатися наші діти.

Олексій:
– Дякую за чудову організацію! Особливо Ользі Куліковій у Словаччині! EuroStar! Ми тепер разом з вами!

Фото дивіться у нашій Галереї.

Відеозвіти:

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода