09.08.2018

Є європейський диплом!

Поздоровляємо наших хлопців та дівчат, які вже отримали у 2018 році віщу освіту у ВНЗах Європи! Важливий етап пройдено, відкривається нова сторінка у житті. Позаду роки напруженого навчання. Тепер залишається з теплом згадувати про переживання вступної кампанії, про труднощі адаптації до нових умов життя вдалині від рідних, про першу сесію та про багато інших подій. Попереду цікаві та захоплюючі роки становлення та розвитку.

Освітній центр “EUROSTART” вже сьомий рік поспіль допомагає старшокласникам та студентам українських ВНЗів отримувати освіту за кордоном. За ці роки до нас звернулися сотні хлопців та дівчат. Багато з них успішно навчаються у Чехії, Польщі, Словаччині, Німеччині, Австрії. Деякі вже отримали європейські дипломи та вже працюють як у Європі, так і в Україні.

Нам завжди цікаво, як складається доля наших студентів, адже це частково результати і роботи команди “EUROSTART”. Радісно усвідомлювати, що у побудові фундаменту майбутньої успішної кар’єри кожного з випускників інформаційно-освітнього проекту є «цеглинки», які було закладено разом з учнями багато років тому!

Дружний колектив Освітнього центру “EUROSTART” щиро бажає усім нашим студентам самореалізації та нехай у майбутньому все складається як найкраще!

«Зміни - це завжди страшно.
Але ніхто не змінить за вас ваше життя.
Ви розумієте, який повинні зробити вибір,
але, незважаючи на страх, рухаєтеся вперед.
Це головне правило успіху».

Пауло Коельо

Ковальова Софія
випускниця Колегіуму Да Вінчі у Варшаві

Семенов Олександр
випускник Вищої школи логістики у Познані

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Латвія

Німеччина

Франція

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Табори за кордоном

Погода