20.01.2020

Чому українців приваблює Німеччина?

Серед молоді Німеччина відома музичними, технологічними... фестивалями, а також приваблює якісна освіта! Саме про неї ми і розповімо докладніше!

У зв'язку з відмінностями в системах освіти (в Німеччині середня освіта триває 12-13 років), вступ до німецького вузу відразу після української школи неможливий. Для "згладжування" цих академічних відмінностей існують Studienkolleg (навчальний заклад, який готує іноземних студентів до навчання у вузі німецькою мовою).

Навчання в Studienkolleg може проходити як на безкоштовній, так і на платній основі в залежності від типу коледжу (платний або державний). Для вступу в Studienkolleg необхідно підтвердження про знання німецької мови на рівні В1-В2, атестат про повну загальну середню освіту з випискою про оцінки.

Вступ до вузу Німеччини безпосередньо, без Studienkolleg можливо, за умови, що ви закінчили 1 курс в акредитованому українському вузі за тим профілем, за яким плануєте навчання в Німеччині. У цьому випадку рівень німецької мови повинен бути В2-С1.

Як ви зрозуміли, німецькі університети не мають потреби в своїй презентації і все ж, з одним ми вас познайомимо - Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg або FAU. Цей університет - альма-матер філософа Фейєрбаха і фізика Ома. FAU має багату історію, з дня заснування в 1743 році. Це сильний дослідницький університет з міжнародною перспективою і один з найбільших університетів Німеччини.

Детальніше...

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода