05.02.2019

Вивчай чеську мову з носієм у Дніпрі!

Базова чеська мова для тих, хто виїжджає працювати за кордон! У лютому Eurostart набирає ексклюзивну групу «з нуля» по вивченню чеської мови.

Заняття проводить Марцел Матушак – носій мови. Запрошуються бажаючі у подальшому навчатися, працювати та проживати у Чеській республіці. Кількість осіб групи – не більше п’яти. Навчання починається «з нуля», тобто з самих азів мови. Плануються інтерактивні форми викладання, з використанням аудіо та відеоматеріалів. Підручниками та учбовими посібниками забезпечує «EUROSTART» (оплачується додатково).

Зайняття будуть проводитися два рази на тиждень: по вівторкам о 16:00 та суботам о 13:30 по 60 хвилин (розклад складається з урахуванням побажань групи, важливо підійти на перше заняття у визначений день, щоб узгодити час занять).

За бажанням, після заняття у суботу зручно відвідування чеського мовного клубу.

З січня місяця в Освітньому центрі «EUROSTART» проводяться заняття в розмовному клубі чеської мови, який веде Марцел Матушак. Відвідування клубу є добрим доповненням для тих, хто навчається на курсах чеської мови, дає можливість поглибити свої знання, подолати мовний бар’єр, легко сприймати живу чеську мову на слух.

Наш викладач все життя прожив у Чеській республіці, чеська мова для нього рідна, тобто працюючи з ним, можна досконально оволодіти розмовною мовою.

Вартість курсу – 1500 грн. за місяць за 8 занять.

Запис за телефонами: 067-628-31-77, 050-907-48-84.

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Латвія

Німеччина

Франція

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Табори за кордоном

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Погода