16.04.2018

Мовна практика для школярів та юнацтва у Великобританії

Увага!
Незабутні канікули у Великобританії – можливість вивчати та вдосконалювати англійську мову та знайомитися з прекрасною країною, отримання яскравих вражень та придбання нових друзів!
Запрошуємо до літнього мовного табору!

Хто не мріяв побувати у Великій Британії! Для дітей та юнацтва є прекрасна нагода здійснити свою мрію. Запрошуємо до літнього мовного табору, що розташований у мальовничій місцевості, вдалині від шуму мегаполісів. Програма сприяє максимальному поглибленню знань англійської мови. У розкладі відпочинку вдало поєднуються вивчення англійської мови та екскурсії до різних місць країни. Ви маєте нагоду доторкнутися до тисячолітньої історії старовинних замків, поблукати вулицями Лондону, побачити місця, які описуються у популярних романах, зокрема, про Шерлока Холмса, Гаррі Поттера.

Ввечері на вас чекають спортивні ігри, розваги чи прогулянки з новими друзями.

Вдале поєднання навчання та відпочинку за два тижні зробить більше, ніж кілька місяців відвідування курсів мови. Поринаючи у англомовну атмосферу, де всі спілкуються англійською, учні та студенти починають автоматично розмовляти на цій мові один з одним. Вони дійсно відчувають, що англійська мова – мова міжнародного спілкування, без якої важко уявити сучасний світ.

На відпочиваючих чекають комфортні кімнати, невимушена домашня обстановка, повний пансіон з якісним харчуванням, безперебійний зв'язок з рідними по Інтернету. Передбачено кураторство груп.

Тривалість туру: тиждень – 800 фунтів, 10 днів – 1150, 2 тижні – 1350 фунтів.

Приймаються діти від 7 років, студенти та дорослі.

У вартість не входить переліт та візовий збір.Адреса: м Дніпро, вул. Січових стрільців, 20.
Чесько-український центр Eurostart.
☎ ‎+38 (066) 876 27 50; 
☎ ‎+38 (098) 590 48 46 (viber);

✉ eurostart-center.com@i.ua

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Латвія

Німеччина

Франція

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Табори за кордоном