21.03.2019

Розширюйте свій світогляд!

Субота – для багатьох вихідний день. Але тільки не для «EUROSTART».
Як раз у цей день тижня в офісі особливо багатолюдно – хлопці та дівчата, які збираються поїхати навчатися до Чехії, приходять на засідання розмовного клубу шанувальників чеської мови з Марцелом Матушаком. Це ціла година спілкування з носієм мови!

Тематика – важливі питання, які стосуються всіх сторін життя у Чехії. Практика спілкування сучасною чеською мовою у поєднанні з розширенням світогляду дає додаткову можливість успішно скласти іспити з нострифікації, поступити та продовжити навчатися в учбових закладах.

Після клубу слухачі річних курсів в Чехії «EUROSTART» запрошуються на семінари по суспільствознавству.

Суспільствознавство – мало знайома дисципліна для українських учнів, бо вона майже не вивчається у наших школах. Участь у практикумах дозволяє систематизувати знання з психології, філософії, економіці, культурі та релігії… Як показує практика, кожному, хто вступає до чеських ВНЗів на ступень Бакалавру, призначається складання іспиту з цієї дисципліни під час нострифікації (процедурі підтвердження українських атестатів на території іноземних країн).

Засвоїти великий обсяг знань з різних галузей наук про людину та суспільство за обмежений час у Чехії буде нелегко, тому запрошуємо до участі у наших семінарах вже зараз.

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода