28.01.2019

Зустріч з Євгенією

Нещодавно “…слова «Чехія, Прага, чеська мова» викликали скоріше купу питань, ніж відповідей, оскільки моєю метою з 8 класу завжди була la République Française (прим. ред. Французька еспубліка)”. Несподівано прочитати такі слова на сайті «EUROSTART» у рубриці «Live from Europe», які написала наша сьогоднішня гостя Євгенія – студентка третього курсу Вищої Школи Економіки у Празі.

Як же так? Бо ж ми зібралися ввечері 9 січня в офісі в очікуванні яскравої розповіді про Прагу, освіту та життя у Чехії, перспективах, які відкриваються перед випускниками чеських ВНЗів та про багато іншого. А тут раптом Франція…

Виявилось, що шлях до досягнення своєї цілі не завжди прямий і короткий. Освіта в Празі може бути тільки першою сходинкою у втілення Великої мрії. Євгенія по програмі «Еразмус» провела у Франції у місті Ніцца півроку, де вивчала спеціальність піар-менеджмент у мистецтві. За цей час вона встигла помандрувати улюбленою Францією. Півроку на Лазуровому узбережжі пролетіли непомітно! Реальність, про яку стільки чула, читала, наблизилася настільки, що від переповнення емоціями від всього побаченого кружилася голова… Побажаємо подальших успіхів цій яскравій, талановитій та цілеспрямованій дівчині!

Мрії збуваються! Не бійтесь загадувати те, що здається нездійсненним сьогодні!

Учасники зустрічі, яка відбулася 9 січня у офісі «EUROSTART» отримали багато цікавої та корисної інформації з перших рук. Євгенія зачарувала цього вечора своєю відкритістю, комунікативністю, розумом, вмінням доступно відповідати на складні питання, які стосуються підготовки до вступу, освіти у чеському ВНЗі, вивчення мов, питань буту і дозвілля.

Завдяки таким зустрічам складається чітка картина майбутнього навчання і життя у Чехії. Вже не так тривожно батькам відпускати своїх чад у далеку країну. Старшокласникам ж хочеться скоріше успішно закінчити школу, вилетіти з батьківського гнізда та почати своє студентське життя. «Бо вийшло ж у цій тендітної дівчинки, а чому не вдасться у мене?» - думають вони.

Вже декілька сотень дітей виїхали вчитися до Європи завдяки нашому центру. Ми запрошуємо кожного поділитися своєю історією та своїми поглядами на життя та освіту вдалині від рідного міста на нашому сайті, на сторінці Facebook або прийти до офісу «EUROSTART».

Чекаємо на Ваші відгуки!

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Латвія

Німеччина

Франція

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Табори за кордоном

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Погода