11.01.2019

Клуб чеської мови від «EUROSTART»

Отже, Ви остаточно знаєте, що будете навчатися у Чеській республіці. Ви записалися на курси чеської мови, слухаєте чеські новини, читаєте статті на чеській мові, співаєте пісні цієї країни, дивитесь фільми. Ще трохи, і Ви вже майже чех!

Чого Вам не вистачає для повноцінного оволодіння чеською мовою?

Спілкування. Займатися чеською мовою два рази на тиждень достатньо для того, щоб вивчити граматику, виконувати письмові завдання, почати розуміти про що говорять, набрати хороший запас лексики та полюбити чеську мову, але для вільного повноцінного спілкування часу замало.

Як бути? Отже хотілося би порозмовляти з людиною, для якої чеська – рідна мова.

Таку можливість надає Освітній центр «EUROSTART».

Кожної суботи у 15:00 в нашому офісі (вул. Січових Стрільців, 20) будуть проводитись заняття розмовного клубу чеської мови. Засідання клубу веде Марцел Матушак, який нещодавно приїхав до України з Чеської республіки та із задоволенням допоможе бажаючим подолати мовний бар’єр.

Як буде побудовано зустрічі?

Кожного разу обговорюється конкретна тема. Вона стосуватиметься різних життєвих аспектів, конкретної проблематики. Марцел Матушак висловить своє бачення, поділиться знаннями, розсудами. Але не думайте, що Ви прийдете прослухати лекцію. Мета розмовного клубу - навчити спілкуватися, сперечатися, пропонувати своє рішення, задавати питання, відстоювати свою точку зору.

Які теми будуть винесені на обговорювання?

У Марцела їх цілий список! На першій зустрічі Вам буде запропоновано їхній перелік, але, безумовно, Ви зможете вносити свої пропозиції щодо інших тем, які цікавлять Вас або Ваших друзів. Єдина умова – все повинно бути на чеській мові! Ось тут як раз й знадобляться накопичені Вами знання!

У подальшому матеріал зустрічей може бути використаний при складанні іспитів з нострифікації!

Запрошуємо усіх бажаючих на заняття у розмовному клубі чеської мови. Участь у проекті «EUROSTART» не є обов’язковим для того, щоб відвідувати заняття клубу, ми запрошуємо усіх бажаючих!

Одноразове заняття – 100 гривень.

Увага! Хлопці та дівчата, які вивчають мови у нашому Освітньому центрі мають скидку. Для них заняття коштуватимуть – 85 грн.

Запис за телефонами: +38 (066) 876-27-50; +38 (050) 907-48-84; +38 (067) 628-31-77 (Viber).

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Латвія

Німеччина

Франція

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Табори за кордоном

Погода