29.12.2018

З Новим роком та Різдвом!

Веселі свята, які цілий рік чекають як діти, так і дорослі, прийшли до нас! Скінчився перший учбовий семестр. Починаються канікули. У магазинах, на вулицях, вдома нас зустрічають новорічні ялинки, сяючі гірлянди, яскраві вітання. Самий час для розваг!

Освітній центр «EUROSTART» 22 грудня запросив хлопців та дівчат на карнавал. Зустрічала всіх на святі казкова Королева, в яку перетворилася директор центру Марина Вікторівна. Вона була хазяйкою вечора та несподівано для всіх почала розмовляти… німецькою мовою, а трохи пізніше взяла до рук скрипку!

Другою ведучою свята була чарівна індіанка, в якій учні не відразу впізнали викладачку чеської мови – Інну. Наряд був їй до лиця. Яка чудова дівчина з чорним волоссям!

Снігуронька Ліза, як і повинна діяти зазвичай ця учасниця свята, чарувала посмішкою, роздавала призи та подарунки, але Дід Мороз, нажаль, не доїхав – не знайшлося в його насиченому графіку для нас місця, ось й прийшлося Снігуроньці працювати за двох!

Підготувалися до карнавалу й наші хлопці та дівчата. Кумедною та цікавою вийшла казка «Морозко», яку всі знають з дитинства, але ніколи не чули на чеській мові. До того ж артистам було не займати гумору.

А хто до цього вечора знав, як святкують Різдво у Чехії? Головними діючими особами там є Янгол та Чорт, як втілення добра та зла. Тому ці персонажі також були присутні на святі.

Весело було приймати участь у конкурсах, багато кмітливості знадобилося, коли треба було показати пам’ятники нашого міста. Спробуй зобразити планету Маленького Принца та його самого або Музу, що купається у фонтані біля оперного театру! Запитання вікторини заставили трохи увімкнути розум та фантазію. Проте, самим активним учасникам Снігуронька та казкова Королева вручили призи.

Яке ж свято без ласощів! Без смачних подарунків! Вони дісталися всім без винятку.
Про те, як пройшов наш карнавал, детальніше дивіться тут:

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Латвія

Німеччина

Франція

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Табори за кордоном

Погода