03.12.2018

Зимовий мовний табір у Кракові

02.01.19 – 12.01.19

Проведіть зимові канікули весело, цікаво, з користю. Поєднуйте відпочинок, пригоди, мандри з навчанням.

Ви вивчаєте польську мову? Вже вирішили поступати до ВНЗів Польщі? Чи ще не визначились? Освітній центр “EUROSTART”радий Вам допомогти! Запрошуємо до мовного табору у Кракові.

Де, як не у Польщі, спілкуючись зі студентами польських ВНЗів з України, Ви зможете зробити кінцевий вибір? Вони вам розкажуть багато цікавого про всі сторони студентського життя. Вимоги польських учбових закладів відмінюються від українських. Тут все більш строго, навчатися важче, але отриманий диплом відкриває біль широкі перспективи у майбутньому. Не даремно ж десятки тисяч хлопців та дівчат з України прямують у цю країну на навчання.

Чи важко вивчити польську мову? А Ви спробуйте! Для засвоєння основ мови буде вдосталь часу на уроках, які ведуть корінні поляки – носії мови. А крім того, на прогулянках вулицями старовинного Кракова, у кафе, магазинах можна спробувати поспілкуватися з мешканцями міста. Впевнитися, що уроки не проходять даром – Вас розуміють!

А що робити, якщо це не виходить? Тоді, після повернення додому, займайтеся на мовних курсах “EUROSTART” у Дніпрі, щоб більш ретельно засвоїти близьку до української мову наших західних сусідів.

Про те, що ще чекає всіх під час зимових канікул у Кракові, дивитися тут.

Деталі за тел. +38 (066) 876-27-50; +38 (050) 907-48-84; +38 (067) 628-31-77 (Viber)

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода