01.12.2018

Запрошуємо до Словаччини

26 січня-2 лютого 2019 р. освітній центр «EUROSTART» організує ознайомчу поїздку до Словаччини для всіх тих, хто хоче навчатися у цій країні.

Після всього почутого на презентації «Словаччина – секрети вступної кампанії» краще всього на власні очі побачити, що освіта у цій країні відповідає європейським стандартам. Вашим дітям буде комфортно навчатися та жити, займатися спортом, розвивати свої здібності, звикати до тих самих європейських цінностей, про які ми так часто чуємо в на час.

Кращу можливість познайомитися зі Словаччиною та словацькими навчальними закладами уявити важко. У складі невеликої мобільної групи з Дніпра за декілька днів Ви проїдете через всю країну та побуваєте практично в усіх містах, що нас цікавлять: у Братиславі, Кошице, Прешові, Нітрі. Вас чекають презентації у провідних ВНЗах, технікумах та словацько-українській гімназії ім. Т. Г Шевченка.

У програмі поїздки, крім відвідання учбових закладів, гуртожитків, бібліотек, передбачена екскурсійна програма по історичних місцях з пам’ятками, вік яких нараховує багато століть. Легенди та реальні історії, старовина та сучасність, народні традиції та технології 21 сторіччя переплелися у вузьких середньовічних вулицях та на старовинних площах.

За короткий строк поїздки Ви отримаєте повне уявлення про Словаччину, її систему освіти, рівень життя, умови навчання та проживання студентів та учнів, організації транспортної системи. Не залишить байдужим різноманітність краєвидів, чарівність невеликих затишних міст.

Після поїздки до Словаччини разом з Освітнім центром «EUROSTART» сумнівів у правильності зробленого вибору країни для навчання не залишиться.

Деталі про поїздку можна подивитися тут.

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Латвія

Німеччина

Франція

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Табори за кордоном

Погода