25.11.2018

Словаччина – секрети вступної кампанії

Увага! Через три тижні, 14 грудня 2018 року о 18.00 в готелі "Європейський" (вул. Воскресенська, 22) відбудеться інформаційна зустріч «Словаччина – секрети вступної кампанії».

До нас у гості завітає директор Освітнього центру «LOGOS» у м. Прешів (вона же представник Словацького Технічного університету м. Кошице) Ольга Кулікова.

Словаччина набуває все більшої популярності серед абітурієнтів України. Освітній центр “EUROSTART” працює у цьому напрямку вже не перший рік, накопиченим досвідом будуть ділитися наша гостя та директор центру “EUROSTART” Станкевич Марина Вікторівна.

Освіта у Словаччині є найбільш бюджетним варіантом отримання європейського диплому. Серед переваг зауважимо, що країна – сусідка України, словацька мова близька до української, тому її легко вивчити, плюс низький рівень цін на проживання, продукти, транспорт та інше, а мешканці Словаччини дуже доброзичливі. Країна красива та мальовнича, з невеличкими старовинними містами, у яких працюють університети європейського рівня з чудовою матеріально-технічною базою, висококваліфікованими викладачами, зручними студентськими гуртожитками, спортивними комплексами, бібліотеками, клубами. Серед них провідне місце займає Технічний університет в м.Кошице та його відділення у м.Прешов.

Освіта у Словаччині безкоштовна при навчанні на словацькій мові. Більш того, якщо вибирати деякі технічні спеціальності, які дуже потрібні промисловості країни, держава виділяє студентам одноразову матеріальну винагороду (якщо абітурієнт має відмінний атестат про середню освіту).

Крім університету у м. Прешів знаходиться україно-словацька гімназія ім. Т. Г. Шевченко, кулінарний коледж, приватна бізнес-школа, де навчаються діти з України. Атестати, які отримають учні після закінчення гімназії або коледжу, дають право вступу до ВНЗів Словаччини без нострифікації.

Під час презентації буде розіграний Різдвяний приз – 50% знижка на ознайомчий тур «Навчайся у Словаччині», що відбудеться у січні 2019 р.

Освітній центр “EUROSTART” запрошує всіх відвідати інформаційну зустріч «Словаччина – секрети вступної кампанії».

Розширюйте свої знання про можливості отримання освіти у різних країнах Європи.

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Латвія

Німеччина

Франція

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Табори за кордоном

Погода