19.11.2018

Вивчаємо чеську мову

Для навчання у ВНЗах та технікумах Чехії необхідно знання чеської мови. Не обійтися без цього й тим, хто збирається працювати у цій країні. Наші хлопці та дівчата, які кожного року виїжджають навчатися до Праги, одностайно відмічають, що базові знання мови, які були отримані у Дніпрі, дуже допомагають їм. Випускники наших курсів за результатами тестування потрапляють до більш сильніших груп, легко справляються із завданнями та без особливих проблем у кінці учбового року отримують сертифікати на знання чеської мови рівнів В2-С1.

На сьогодні при Освітньому центрі “EUROSTART” працює кілька груп по вивченню чеської мови. Популярність цього напрямку росте, тому ми оголошуємо про набір нової додаткової групи. Зайняття стартують 03.12.2018.

Заняття проходять два рази на тиждень, у вечірні години. Вартість 8 уроків (1 місяць) – 850 грн. Програма розрахована на 6 місяців. Включає граматику, письмову та усну мову, аудіювання. Досвідчений викладач, що має диплом чеського ВНЗа, застосовує цікаві та креативні методики вивчення мови.

Записатися можна за телефонами: +38 (050) 907-48-84; +38 (067) 628-31-77 (Viber).

Чекаємо усіх бажаючих у Освітньому центрі “EUROSTART”!

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Латвія

Німеччина

Франція

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Табори за кордоном

Погода