15.11.2018

Осінні канікули у Празі!

У дні осінніх канікул відбулась традиційна ознайомча поїздка до Чехії. Освітній центр «EUROSTART» організує її для тих юнаків та дівчат, котрі збираються поступати до ВНЗів цієї країни.

Найкрасивіше місто Європи – Прага – не може залишити байдужим нікого. Цього ж разу ще й пощастило з погодою – сонячною та теплою. Ми постаралися побачити й найбільш популярні серед туристів райони міста, й побачити його з висоти пташиного польоту з пагорбу Вітков. Пройшлися осінніми парками та скверами. Вразили багатолюдні Площі, цікаві пам’ятники, різні стилі будинків, величні Храми. Все так незвичайно та вражаюче! До 100-річчя Чеської республіки знову відкрито після реставрації Національний музей. Як і завжди на Староміській площі йдуть годинник Орлой. Він лічить час вже більш ніж 600 років і зовсім недавно були відреставровані!

Скільки подій пройшло! Іноді похмурих й навіть містичних – про це нам розповіли під час екскурсії «Страшна Прага». Історія про 27 голів ослушників, таємнича чорна карета, Голем, привиди Старого міста. Та й час же ми вибрали який – канун Хелоуіна!

А далі! Нас запросили на урок чеської мови в Освітньому центрі “ASSOCIATION”. Яркий динамічний легкий та той, що запам’ятовується… Центр “ASSOCIATION” звісний колективом викладачів чеської мови та профільних предметів з високим рівнем акредитації. Ми в цьому переконались. Тут хлопцям та дівчатам – учасникам туру – вдалося похизуватися знаннями! Не марно навчаємося вже третій місяць в Дніпрі на курсах «EUROSTART»!

В Освітньому центрі “ASSOCIATION” працюють річні курси, по закінченні яких та отриманні сертифікату про знання чеської мови, випускникам відкрита дорога до всіх ВНЗів Чехії без виключення! Директор ОЦА Радим Кноблох – вже знайомий нашим учням по презентаціям у Дніпрі – пригостив чаєм та печивом, розповів про умови навчання у центрі, відповів на питання. Обідали же гості Праги недалеко від учбового корпусу. Як? Смачно по-домашньому, ситно та недорого.

У мовній школі деякими секретами студентського життя поділився Денис Лисенко – один з випускників центру, а сьогодні студент ЧВУТа. Інші випускники курсів, які приїхали з Дніпра рік тому та вже поступили до університетів, познайомили хлопців та дівчат з кращими ВНЗами Праги. В Технічному університеті Лариса Сидоренко презентувала факультет інформаційних технологій, а Борисенко Даша – факультет Архітектури. Побували майбутні студенти в університеті Коменського, де навчаються психології, маркетингу, кіно, журналістиці, творчім спеціальностям.

Для студентів, які бажають вивчати медицину в Карловом університеті, ми підготували спеціальну програму. Студентка 2 курсу Даша розповіла про особливості вступу, систематизувала матеріал про вступну кампанію, познайомила з кафедрами 3-го медичного Факультету Карлового університету. Після цього подивилися й перший медичний… Карлов університет відкрив також двері до Каролинума! Корпус, де вручають дипломи випускникам! Ми потрапили туди як раз у день отримання дипломів, коли старовинні ворота відкриті для відвідувачів. Ми були щасливі!

Канікули вдалися на славу! Враження від поїздки самі світлі та радісні.

- Хочемо навчатися у Празі! – одностайно вирішили хлопці та дівчата!

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Латвія

Німеччина

Франція

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Табори за кордоном

Погода