Університет Марії Кюрі-Склодовської

Люблін - це місто з 700-річною історією, бога тієї на події, які змінювали і Польщу, і Європу. Історична спадщина Любліна, просочене Ягеллонською традицією і взаємним проникненням народів, культур і релігій, створило в місті магічну атмосферу, яку можна відчути. Всі ці елементи - джерело натхнення для діяльності в галузі культури, мистецтва і науки.

Люблін - місто молодих і активних людей. Тут навчаються і розвивають свої таланти понад 80 тисяч осіб, в тому числі понад 3 тисячі іноземних студентів. На даний момент, Люблін - місто з найбільшою динамікою інвестицій. Пріоритет у виборі розвитку інфраструктури, привів до відкриття у 2012 році аеропорту Люблін.

Університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie - UMCS) - це один з найбільших, найвідоміших і найпрестижніших державних університетів Польщі, заснований 23 жовтня 1944 році. Зараз в університеті навчається понад 20 тис. Студентів на трьох освітніх рівнях: бакалаврат, магістратура, аспірантура.

Університет пропонує унікальний широкий перелік спеціальностей на 11 факультетах, в яких налічується 39 напрямків та понад 120 спеціальностей:
- Факультет мистецтв;
- Факультет біології та біотехнологій;
- Факультет хімії;
- Економічний факультет;
- Факультет філософії і соціології;
- Гуманітарний факультет;
- Факультет математики, інформатики та фізики;
- Факультет землезнавства та інженерного благоустрою;
- Факультет педагогіки і психології;
- Факультет політології;
- Факультет юриспруденції і адміністрації.

У нашому університеті можна навчатися на стаціонарі і заочному відділенні, а також на вечірньому відділенні, на 5-річної магістерською програмою, 3-річної бакалаврської програмне (програма I ступеня) і 2-річної магістерської програми (програма II ступеня). На даний момент університет проводить навчання на 56 напрямках бакалаврату і 44 напрямках магістратури. В університеті можна також вчиться в аспірантурі (програма III ступеня) і на післядипломних програмах.

Переваги навчання в УМКС

Міжнародний диплом державного зразка відзначеного на європейському освітньому ринку;
Безкоштовний інтенсивний диплом освітньому ринку;
Безкоштовний інтенсивний курс польської мови в вересні для студентів, зарахованих на платне навчання;
Безкоштовні курси польської мови (громад мовні форми і вузькоспеціалізована лексика) протягом І року навчання;
Можливість проживання в гуртожитках високого стандарту (при подачі заявки);
Професійну допомогу Відділу обслуговування іноземних студентів в вирішенні виникаючих питань (обслуговування на українській та російській мові) Стипендіальні програми; Першість в зарахуванні на магістерські програми для випускників бакалаврату УМКС; Високий рівень навчання, заснований на європейських стандартах.

Студмістечко

Студмістечко - це комплекс будівель розташованих поблизу дидактичних об'єктів УМКС, який включає: гуртожитки УМКС, приватні гуртожитки, які пропонують кімнати для студентів, а також Центр фізичної культури УМКС - комплекс трьох спортзалів, басейну, двох тренажерних залів, зали для фітнесу та стінки для альпінізму . Неподалік знаходиться спортмайданчик зі штучним покриттям і освітленням, а також 2 спортмайданчики для пляжного волейболу. Крім того на території знаходяться паби, дискотеки, гастрономічні установи, магазини та пункти ксерокопій. З південного боку студмістечко оточений університетським парком, який теж є власністю університету.

Гуртожитки

Університет має в своєму розпорядженні 9 власними гуртожитками, розташованими в безпосередній близькості з дидактичними корпусами, в центрі міста, понад 2900 місць. Ми пропонуємо місця в різного рівня комфортності - від гуртожитків, в яких знаходяться двокімнатні блоки з санвузлом і кухнею (на подобу самостійних квартир) до гуртожитків з одним, двома, трьома і навіть чотирма кімнатами на один санвузол, а також гуртожитки з тримісними кімнатами і санвузлом на коридорі. У нас є 1 місцеві, 2-місні (більшість) і 3-місні кімнати. Оплата за гуртожиток залежить від стандарту даного гуртожитку.

У кожному гуртожитку знаходиться студентський клуб, телезал, а також кімнати «тихою науки» і кімната для прання. У всіх кімнатах є доступ до Інтернету. Університет пропонує також додаткові місця для студентів заочного відділення на час сесії. У гуртожитках УМКС є також додаткові місця для осіб, які потребують короткочасному дешевому нічлігу.

Студентське культурне життя

Університетський центр культури і мистецтв «Chatka żaka» - це місце з твердою традицією і колиска альтернативної культури в Любліні. У календарі мистецьких заходів Любліна постійне місце займають проходять тут фестивалі, серед яких: Studenckie Konfrontacje Filmowe, Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej Wschody, Люблінські дні фотографії, Chatka Blues Festival, Mikołajki Folkowe. Тут активно працюють художнє ансамблі та творчі майстерні. Діяльність «Chatki żaka» підтримують волонтери в рамках програми "Kulturiat". У 2012 році відкрито Медіа-художній інкубатор - унікальний в Східній Польщі творчий центр, що пропонує технологічне та мультимедійне обладнання високої якості, спеціальні навчально-медіа майстерні, а також міждисциплінарні програми мультимедійного і художнього навчання для студентів УМКС.

www.ack.lublin.pl, www.chatkazaka.pl, www.centrum.fm,
www.kozienalia.lublin.pl, www.mikolajki.folk.pl, www.kultura.lublin.eu

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода