У невеликому польському місті Білгорай (Люблінське воєводство)розташовано чудовий учбовий заклад – Об’єднання професійних та загальноосвітніх шкіл в м. Білгограй.

Навчаючись у ньому можна отримати спеціальності, які дадуть змогу у майбутньому знайти роботу у Євросоюзі за фахом, продовжити освіту у ВНЗах Польщі чи інших країн, збудувати успішну кар’єру. Це такі напрямки, як:
- технік моди та легкої промисловості;
- технік організації рекламних кампаній;
- технік харчування та гастрономічних послуг;
- технік готельної справи;
- технік туристичного обслуговування;
- технік-перукар;
- технік торгової справи;
- технік-офіціант;
- технік-механік.

Фахівці усіх цих спеціальностей мають широкі можливості працевлаштування, бо вони є популярними на ринку. Знання та практичні навички, які отримують учні цього навчального закладу, відповідають усім потребам сучасності. Використовується новітня техніка, матеріали, методики, обладнання, ураховуються світові тенденції – усе для подальшого розвитку конкретної справи.

Технік моди та легкої промисловості

Крім конструювання та виготовлення одягу, учні навчаються розуміти тенденції сучасної моди, основам маркетингу, з метою вміння організовувати успішну реалізацію готової продукції, а також пошуку та освоєння нових технологій, які розробляє світова легка промисловість. Приділяється увага організації процесу пошиття одягу, ведення необхідної документації.

Технік організації рекламних кампаній

Дає широкий спектр використання отриманих знань у різних сферах діяльності, бо реклама у сучасному світі є дуже важливою складовою побудування успішного бізнесу. Учні навчаються вести маркетингові дослідження ринку, збір необхідної інформації про продукт, тенденції світового ринку, перспектив розвитку у конкретному сегменті на місцевому рівні щодо результативності реклами. Велика увага приділяється сучасним засобам виготовлення рекламної продукції, комп’ютерній графіці. Техніка організації реклами знайомлять з основами психології, соціології, навчають правилам пошуку та роботи з клієнтами, організацій презентацій та рекламних акцій певного продукту.

Технік харчування та гастрономічних послуг

Після закінчення технікуму, фахівець цієї категорії буде мати достатньо знань з організації та планування роботи у закладах громадського харчування, ресторанах, на виробництвах харчової промисловості. Велика увага приділяється технології приготування, контролю за якістю страв та їхнім оформленням, термінах і правилах зберігання продуктів.

Технік готельного бізнесу

Організація та комплексне обслуговування гостей готелю, вміння організовувти роботу персоналу, якісний діалог з клієнтом. Проводити аналіз різноманітної інформації, щодо функціонування готельного комплексу в цілому. Проведення конференцій, презентацій, інших заходів для клієнтів, подальший розвиток та пошук нових форм сервісу, планування подальшої успішної роботи закладу. Контроль якості обслуговуваннями людей, вміння запобігати конфліктним ситуаціям, ведення документації, співпраця з туристичними агенціями, організація екскурсійних засобів.

Технік туристичного обслуговування

Готуються фахівці, які мають у повному обсязі уявлення про широке коло обов’язків щодо організації туристичного бізнесу, від правил роботи з клієнтами та залученню їх до участі у програмах турів, до вміння самостійної розробки маршрутів, їхньої калькуляції, бронюванню місць у готелях та організації транспортних послуг по маршруту. Особлива увага приділяється роботі з документами, вмінню аналізувати інформацію, основам логістики та інше. Спеціалісти мають змогу у подальшому працювати у різних туристичних організаціях чи вести свій самостійний бізнес.

Технік-перукар

Випускник цього напряму вміє не тільки зробити зачіску, пофарбувати волосся, але й має певні знання з косметології для волосся, їхнього лікування, відновлення структури та кольору. Фахівець знає, як розробити стильну зачіску, яка личить конкретній людині.

Технік торгівельної справи

Спеціаліст зможе працювати у середніх ланках управління торгівельного підприємства, бо має знання з структури та особливостей функціонування ринку, маркетингу, товарознавства. Вивчається сучасне бухгалтерське діло, право (цивільне та торгівельне), правила співпраці з партнерами. Технік торгівельної справи вивчає основи організації праці у магазинах, торгівельних мережах, може створювати свою торгівельну фірму. Крім цього він знайде роботу як адміністратор торгівельного залу супермаркету, як консультант, у відділу онлайн-продаж, в інтернет-магазинах, на складах тощо.

Технік-офіціант

Сучасний фахівець з кейтерінгу має знання про сучасні тенденції у сфері якісного та своєчасного обслуговування клієнтів, організацію банкетів та інших заходів у закладах громадського харчування, вміє планувати роботу закладу.

Технік-механік

Фахівець з обслуговування та ремонту промислового обладнання. Подальше працевлаштування майже у всіх сферах промисловості: будівництво, сільське господарство, металургія, гірнича справа, сервісно-ремонтні майстерні та інше.

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода