Невеличке місто Рики у Люблінському воєводстві славиться чистим повітрям, зеленими насадженнями та дуже смачними різноманітними сирами. Крім того, в ньому розташований Механічний технікум, випускники якого без проблем знаходять добру працю або продовжують навчання у вищих навчальних закладах Польщі та інших країн Європи.

Викладачі технікуму – високо кваліфіковані фахівці, які мають великий педагогічний досвід. Особливу увагу в учбовій програмі навчання надається формуванню практичних навичок. Заняття в аудиторіях чергуються з працею у майстернях.

Технікум оснащений сучасною технікою, усім необхідним обладнанням. Чудові комп’ютерні класи, мультимедійні центри, власна комп’ютерна бібліотека.

Гуртожиток для учнів знаходиться недалеко від учбового корпусу. Передбачено трьохразове харчування у їдальні при гуртожитку. Додатково, учням в вільний час пропонуються гуртки та спортивні секції.

Державний технікум готує фахівців на популярні та затребувані у Європі напрямки:
• Технік-автомеханік
• Технік-механік сільського господарства
• Технік-інформатик

Що треба знати про ці спеціальності.

Технік-автомеханік
Технік-автомеханік займається ремонтом та технічним обслуговуванням автомобілів, контролем за технічним станом транспортних засобів, вміє працювати з діагностичним обладнанням та необхідними вимірювальними приладами, веде спеціалізовану документацію.
Фахівці затребувані на всіх транспортних підприємствах, експедиторських компаніях, СТО. За бажанням, у випускників буде можливість організувати власний бізнес.
Для вступу на спеціальність необхідно скласти іспити з математики та фізики.

Технік-механік сільського господарства
Фахівці даного напрямку отримають знання та навички технології ремонту та експлуатації сільськогосподарської техніки, її діагностики та технічного обслуговування, здатності працювати з програмами для автоматичного проектування CAD та CAM, ведення спеціалізованої документації. Після закінчення технікуму, учні отримають права категорії «Т».
Наявність диплому техніка-механіка сільського господарства дозволяє легко влаштуватися на роботу до різних компаніях, які пов’язані з продажом, експлуатацією, діагностикою, ремонтом сільськогосподарської техніки, у будь-яке фермерське господарство або самим організувати своє підприємство з виробництвом та переробці сільськогосподарської продукції.
Крім математики, майбутнім учням потрібно знати біологію, оскільки спеціальність передбачує знання технологій сільськогосподарського виробництва.

Технік-інформатик (ІТ-технік)
Фахівці цього профілю мають знання та навички програмування ті комп’ютерної графіки, веб-дизайну, веб-програмування, адміністрування сайтів, тестування програм, системної аналітики, знайомі зі засобами захисту інформації.
Випускники цього факультету прекрасно орієнтовані у світі сучасних комп’ютерних технологій та мають можливість працевлаштуватися практично у будь-якій галузі промисловості та сільського господарства, у сфері обслуговування, державних установах та інше.
Для вступу тут не обійтися без знання математики та інформатики.

Вимоги для вступу в технікум:
• Документ про закінчення 9 класів школи
• Вік від 14 до 18 років на початок занять (1 вересня)
• Рівень знання польської мови на рівні А2-В1
• Успішне проходження співбесіди
• Наявність всіх необхідних документів
• Нотаріально завірена згода батьків на навчання та проживання

Строк подання документів – з 1 травня по 15 липня
Вартість навчання: БЕЗКОШТОВНЕ
Проживання у гуртожитку – 35 злотих у місяць
Харчування – 250 злотих у місяць (трьохразове у їдальні технікуму)
Страхування – 50 злотих у місяць

Після закінчення технікуму випускники отримують диплом молодшого спеціаліста, що дає можливість успішно працевлаштуватися або поступити до університетів та навчатися в них БЕЗКОШТОВНО. Подробиці дивіться на нашому сайті.

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода