Технікум ім. Яна Віткевича в Казімеж-Дольному

Казімеж-Дольний – невелике старовинне містечко в Польщі. Розташований у Люблинському воєводстві на березі Вісли, його населення складає менш ніж 3 тисячі чоловік. В Казімеж-Дольному приїжджає чимало туристів – подивитися на старовинну архітектуру та скуштувати традиційні ласощі – випічку у вигляді півня.

Тому у місті розвинена велика мережа ресторанів та готелів, а в підготовці кадрів допомагає Технікум ім. Яна Віткевича. Адміністративний корпус розташований у чудовій старовинній будівлі на березі Вісли. І вже опиняючись у подвір’і, розумієш, що в цьому учбовому закладі панує особлива творча атмосфера.

Технікум дає освіту за наступними спеціальностями:
• Готельний бізнес
• Туристичне обслуговування
• Технік-логіст
• Технік-експедитор
• Торгівля

Навчання триває 4 роки, за цей час учні отримують окрім з теоретичними знаннями, практичні навички, знайомляться з усіма хитрощами професії безпосередньо у сфері торгівлі або готельного бізнесу як у Казімеж-Дольному, так і в інших містах Польщі та Європи.

Діти живуть у комфортних гуртожитках, які розташовані недалеко від учбових корпусів, харчуються за пільговими цінами в їдальні технікуму, мають можливість відвідувати спортивні гуртки та секції, користуються бібліотекою.

Після закінчення технікуму, вони отримають дипломи та зможуть продовжити освіту у ВНЗах країни, не здаючи іспитів на знання польської мови. Сертифікат рівня С1 випускники отримують, написавши заяву до Міністерства. Це дозволяє претендувати на отримання безкоштовної освіти у державних університетах, нарівні з поляками або власниками карти поляка.

Наявність диплому технікуму дає чудову можливість побудови успішної кар’єри у сфері туристичного бізнесу. Отриманих знань та навичок достатньо, щоби влаштуватися на роботу у будь-яку країну Європи та за її межами.

Основні вимоги до вступникам:
• Вік – від 14 до 18 років
• Наявність документу про закінчення 9 класів школи
• Знання польської мови на рівні А2
• Успішно пройти співбесіду
• Пакет необхідних документів
• Згода батьків на виїзд та навчання дитини у Польщі

Навчання у технікумі БЕЗКОШТОВНЕ

Додаткові трати:
- придбання підручників – 300 злотих одноразово
- проживання у гуртожитку – 56 злотих на місяць
- трьохразове харчування у їдальні технікуму – від 290 злотих на місяць
- страхування – 50 злотих на місяць
- послуги опікуна (за домовленістю, для неповнолітніх) – близько 100 злотих на місяць

Вступна кампанія проходить з 1 травня по 15 липня.
EuroStart організовує виїзд до Польщі комфортабельним автобусом зі Львова, допомагає з розселенням учнів та подальшій їх підтримці.

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода