Французька мова – одна з найбільш розповсюджених мов у світі. Вона відноситься до романської групи й займає третє місто за кількістю людей, що розмовляють нею. Французькою спілкуються не тільки у Франції. Серед країн Європи французьку мову можна почути у Швейцарії, Бельгії, Люксембурзі, Монако, Андоррі, Італії.

Французька держава вже більш 500 років є однією з провідних у світі. Культура та мова цієї країни вплинула без перебільшення на всі європейські, а також на інші країни земної кулі. Париж – законодавець моди, укусів, направлень та течій у мистецтві.

Довгий час політика держави була спрямована на захват нових територій та утворення там колоній. Переселенці з метрополії приносили свою мову та культуру у віддалені куточки Землі. Тому у наш час французька мова розповсюджена майже по всіх континентах та навіть на далеких островах, що загубилися серед безмежного океану.

Французька мова є офіційною на території штату Луїзіана у США, декількох штатів Канади у Північній Америці. Ряд країн Африки на офіційному рівні визнають французьку мову, а в інших бувших колоніях Франції на ній розмовляє значна частина населення. Це такі країни, як Алжир, Маврикій, Марокко, Туніс та інші. За даними міжнародної організації Франкофонія на цій мові у повсякденному житті спілкується біля 212 мільйонів людей, а просто володіє десь 247 мільйонів.

Французька мова – одна з шести офіційних робочих мов ООН. З 185 країн-членів цієї організації 56 - франкомовні. Також її використовують як офіційну чи адміністративну у ряді інших міжнародних організацій, таких як Європейський Союз, Міжнародний Олімпійський комітет, Всесвітня Торгова Організація, НАТО, ФІФА та інші.

Ритми сучасного життя диктують гостру необхідність у вивченні іноземних мов, причому знання однієї, на приклад, англійської, вже не достатньо. Вивчити французьку мову цілком доцільно, бо її знання дає більш шансів на хорошу роботу, просування по службі, міжнародне співробітництво, можливість отримати освіту за кордоном. Читати французьких письменників, дивитися фільми у оригіналі, розуміти, про що співає шансоньє, поринути у атмосферу французької культури – просто насолода, яку не можна описати словами.

Любителям мандрувати, знання французької мови допоможе роз’яснитися у різних країнах світу.

Пропонуємо записуватися на курси французької мови, котрі будуть проходить на базі освітнього центру «EUROSTART».

Кожен урок націлений на розвиток чотирьох мовних навиків:
- читання;
- розмовну мову;
- письмо;
- аудіювання.

Комплексний підхід до вивчення допоможе швидше засвоювати новий матеріал і вже незабаром розмовляти, читати, писати та розуміти французьку мову.

Займаємося індивідуально, парами, мини-групами (3-5 осіб).

Вартість залежить від обраної форми та кількості годин на тиждень.

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода